Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.03.2021

Порядок денний на 10 березня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 березня 2021 року об 11-00 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АЙКЬЮ ТРЕЙД ЮКРЕЙН»;

2) ТОВ «АЛЬФА СИНТЕЗ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «КЛАРС «БАТЕН».

 

3. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

 

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ГРІН ТЕРРА».

 

5. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 липня 2017 року № 953 (зміна найменування).

 

6. Про уточнення місця провадження господарської діяльності ліцензіату з розподілу електричної енергії ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

 

7. Про уточнення місця провадження господарської діяльності ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «АЛЬЯНС ЕНЕРГО».

 

8. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

9. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

10. Про прийняття постанов НКРЕКП:

1) «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» на 2021 рік»;

2) «Про схвалення Інвестиційної програми КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на 2021 рік»;

3) «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

11. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП:

1) «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік»;

2) «Про схвалення Інвестиційної програми ЛЬВІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2353» (щодо перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО»).

 

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на II квартал 2021 року».

 

14. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ПРИКАРПАТТЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП ЮРЕНКО СВІТЛАНІ ЛЕОНІДІВНІ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.12.2020 № 2877» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ПРИКАРПАТТЯ» (СЕС Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, с. Петрів, вул. Стрільців Січових, 53 Л, 53 З, 53 К, 53 Т), ТОВ «ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (СЕС Одеська обл., Тарутинський р-н, с/р Красненська, комплекс будівель та споруд № 4), ФОП ЮРЕНКО СВІТЛАНА ЛЕОНІДІВНА (СЕС Кіровоградська обл., Добровеличківський р-н, м. Помічна, вул. Шевченка, 25 будівлі літ. АА1 та Д)).

 

15. Про недотримання ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

16. Про недотримання АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

17. Про недотримання АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

18. Про недотримання ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

19. Про недотримання ТОВ «ОСНОВА ЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

20. Про недотримання ПП «ОККО КОНТРАКТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

21. Про недотримання ДП «НАЕК ЕНЕРГОАТОМ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

 

22. Про порушення ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ОС-НОВА».

 

23. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

2) ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»;

3) ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ».

 

24. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (планові перевірки):

1) ПП «ОККО КОНТРАКТ»;

2) ТОВ «МЕГАГАЗ ПОСТАЧ».

 

25. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «СП ГАЗ».

 

26. Про порушення КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з виробництва теплової енергії.

 

27. Про порушення КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з транспортування теплової енергії.

 

28. Про порушення КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з постачання теплової енергії.

 

29. Про порушення КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з виробництва теплової енергії.

 

30. Про порушення КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з транспортування теплової енергії.

 

31. Про порушення КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з постачання теплової енергії.

 

32. Про порушення КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії.

 

33. Про виконання КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» рішення НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2635 «Про накладення штрафу на КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання».

 

34. Про порушення КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» Дніпровської міської ради законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з виробництва теплової енергії.

 

35. Про порушення КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» Дніпровської міської ради законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з транспортування теплової енергії.

 

36. Про порушення КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» Дніпровської міської ради законодавства у сфері теплопостачання, а саме діяльності з постачання теплової енергії.

 

37. Про порушення ПРАТ «ЮЖКОКС» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

38. Про порушення КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

39. Про порушення ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

40. Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ПАТ «Центренерго, ПрАТ «Синтез Ойл» та ТОВ «Юнайтед Енерджі».

 

41. Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ПрАТ «Укргідроенерго», ТОВ «Ютіліті Трейдінг» та ТОВ «Нова-Енергетична-Компанія».

 

42. Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях АТ «ДТЕК Дніпроенерго», АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» та ТОВ «ДТЕК Східенерго.

 

43. Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ДП «Гарантований покупець».

 

44. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ».

 

45. Про збільшення строків проведення планових перевірок:

1) ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

2) АТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

3) ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ».

 

46. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у II кварталі 2021 року».

 

47. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про надання інформації щодо двосторонніх договорів, укладених між суб’єктами, що входять до складу одного вертикально інтегрованого суб’єкта або є афілійованими між собою».

 

48. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

49. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux