Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.01.2019

Порядок денний на 01 лютого 2019 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 01 лютого 2019 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПП "ГАЛЕНЕРГОПОСТАЧ".
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "БУДКОНТАКТ МВС".
 3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ТОВ "ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ".
 4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ВОК-БІЗТРЕЙД".
 5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ"
  • ТОВ "СЕРВІСТРАНСАВТО"
 6. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 04 квітня 2017 року № 467" (Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів).
 7. Про залишення заяви ТОВ "ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО" про отримання ліцензії з розподілу електричної енергії без розгляду.
 8. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2018 року № 1695" щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії на 2019 рік для ТОВ "ШП "ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ".
 9. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії АТ "УКРТРАНСГАЗ".
 10. Про проведення позапланової перевірки ПРАТ "ПЕЕМ "ЦЕК".
 11. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО".
 12. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та з постачання електричної енергії АТ "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ".
 13. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення АТ "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ".
 14. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Графіка надання на розгляд НКРЕКП інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та розподілу електричної енергії на 2020 рік".
 15. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ "Ощадбанк" оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux