Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.11.2022

Порядок денний на 09 листопада 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 09 листопада 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ПЕГАС СОЛАР»;

2) ТОВ «РЕВУЦЬКА СОЛАР»;

3) ТОВ «ЦЕНТРАЛЬНА СОЛАР».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕК «ІНСОЛ»;

2) ТОВ «МІДАС ХОЛДИНГ».

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ЮГ-ГАЗ».

4. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «АТЛАС РЕНЬЮЕБЛ ЕНЕРДЖИ».

5. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 січня 2019 року № 61 (правонаступництво ліцензіата).

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 31 травня 2022 року № 539».

7. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2022 рік:

1) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

8. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік.

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 18 грудня 2018 року № 1965».

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 349».

11. Про прийняття постанови НКРЕКП про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки.

12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки.

13. Про прийняття постанов НКРЕКП про включення АТ «ДНІПРОГАЗ», АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ», АТ «ЗАПОРІЖГАЗ», АТ «КРИВОРІЖГАЗ», АТ «МИКОЛАЇВГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу.

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу».

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження форм звітності щодо показників якості газопостачання та інструкцій щодо їх заповнення».

16. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

19. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» на 2022 рік» та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 січня 2022 року № 69».

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження змін до Програми відповідності акціонерного товариства «Миколаївобленерго».

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 20 квітня 2022 року № 393».

22. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 01 грудня 2021 року № 2454» (щодо перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» з 01.12.2022).

23. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 01 грудня 2021 року № 2455» (щодо перегляду тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «УКРЕНЕРГО» з 01.12.2022).

24. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.12.2022 для:

1) АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

3) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

4) АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

5) АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

6) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

7) ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

8) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

9) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

10) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

11) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

12) АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»;

13) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

14) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

15) АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

16) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

17) АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

18) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

19) АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

20) АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

21) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

22) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

23) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

24) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

25) ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

26) ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»;

27) ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ»;

28) ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО»;

29) ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

30) ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ»;

31) ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

32) АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ».

25. Про проведення позапланових невиїзних перевірок (за зверненням

НЕК «УКРЕНЕРГО»):

1) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО»;

2) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ»;

3) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРТЛЕКС-ЕНЕРДЖІ»;

4) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Д. ТРЕЙДІНГ»;

5) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДЖЕН-АЙ КИЇВ»;

6) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЕ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА»;

7) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СМАРТ ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ»;

8) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКР ГАЗ РЕСУРС»;

9) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Ю. КОМОДІТІЗ»;

10) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СМАРТ ГРІД УКРАЇНА».

26. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

27. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

28. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

29. Про проведення позапланових невиїзних перевірок ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» (за зверненнями споживачів).

30. Про проведення позапланових невиїзних перевірок АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

31. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

32. Про збільшення строку проведення планової перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» з виробництва електричної енергії.

33. Про збільшення строку проведення планової перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» з постачання електричної енергії споживачу.

34. Про збільшення строку проведення планової перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» з виробництва теплової енергії.

35. Про збільшення строку проведення планової перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

36. Про збільшення строку проведення планової перевірки АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОДЕСАГАЗ».

37. Про збільшення строку проведення планової перевірки АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «РІВНЕГАЗ».

38. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 лютого 2019 року № 244 («Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»).

39. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 17 березня 2021 року № 464 («Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 28 травня 2019 року № 843, здійснення заходів державного регулювання»).

40. Про прийняття рішення за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 31 травня 2022 року № 554 («Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ», ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ», ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ», ТОВ «ТРЕЙДЕНЕРГОРЕСУРС», ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ», АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО», АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»).

41. Про прийняття рішення за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 07 липня 2022 року № 694 («Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ»).

42. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОТЕПЛОРЕСУРС»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії Чернігівська обл. (інформація з обмеженим доступом))»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2022 року № 1235» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОТЕПЛОРЕСУРС» (Котельня з виробництва теплової та електричної енергії із застосуванням альтернативних видів палива (щепа, пелети) Київська обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії Чернігівська обл. (інформація з обмеженим доступом))).

43. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у серпні 2022 року.

44. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КОСТАНЗА».

45. Про прийняття постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження Змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux