Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.06.2022

Порядок денний на 07 червня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 07 червня 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про врегулювання невідкладних питань господарської діяльності ліцензіатів в умовах воєнного стану (перенесено з 31.05.2022).

2. Про забезпечення ліквідності ринку електричної енергії «на добу наперед» (перенесено з 31.05.2022).

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕНЕРГО МАРКЕТ»;

АТ «ОГХК».

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ТРЕЙД КАРБО».

5. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), виданої ПРАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ».

6. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

7. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 березня 2022 року № 352 (щодо приведення тимчасово приєднаних на період дії на території України воєнного стану електроустановок у відповідність до вимог Кодексу систем розподілу).

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332».

9. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії».

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» на 2022 рік».

11. Про схвалення проєктів рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Порядку складання, подання, погодження, оприлюднення програми відповідності оператора системи розподілу, звіту про її виконання та погодження уповноваженої особи з питань відповідності»;

«Про затвердження Змін до Порядку збору та передачі даних щодо функціонування ринку електричної енергії для оприлюднення на платформі прозорості ENTSO-E».

12. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розрахунку та встановлення ставки внесків на регулювання».

13. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «НОВА-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

14. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЕНЕРДЖІКС».

15. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЙЕ Енергія».

16. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ».

17. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 10 березня 2021 року № 418 («Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 21 червня 2019 року № 1142, здійснення заходів державного регулювання».

18. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 03 листопада 2021 року № 1964 («Про застереження КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання.

19. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ТОВ «ГАЗ.УА».

20. Про проведення позапланових невиїзних перевірок ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» (за зверненням споживача).

21. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux