Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.06.2022

Порядок денний на 05 липня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 05 липня 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АГЕРОНА»;

2) ТОВ «ЕНЕРДЖІТРЕЙД».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «РЕНДЖИ СТАРОКОСТЯНТИНІВ».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕЛС ГРУП»;

2) ТОВ «ЕнерджиТехКонсалт»;

3) ТОВ «ЕФТ».

4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ТОВ «АГРОБУДТЕХНОЛОГІЇ».

5. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ПРАТ «ДМЗ», та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 16 лютого 2012 року № 108.

6. Про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

7. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО».

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до переліку кандидатур посадових осіб операторів газорозподільних систем, відповідальних за моніторинг впровадження програми відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 24 жовтня 2017 року № 1289».

9. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем».

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2022 року № 406».

11. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу».

12. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, –постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо розвитку установок зберігання енергії).

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332».

14. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1346 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

15. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 жовтня 2021 року № 1723 «Про накладення штрафу на ДЕРЖАВНЕ МІЖРАЙОННЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

16. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 02 червня 2021 року № 918 «Про накладення штрафу на АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

17. Про проведення позапланових невиїзних перевірок АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

18. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО.

19. Про проведення позапланових невиїзних перевірок АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

20. Про проведення позапланових невиїзних перевірок ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

21. Про проведення позапланових невиїзних перевірок АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

22. Про прийняття рішення за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1634 «Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ПрАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» та ТОВ «ЮТІЛІТІ ТРЕЙДІНГ».

23. Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ».

24. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282».

25. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

26. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розрахунку та встановлення ставки внесків на регулювання».

27. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 травня 2022 року № 422».

28. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРИКАРПАТЕКОЕНЕРГО»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРИКАРПАТЕКОЕНЕРГО» (СЕС Івано-Франківська обл., (інформація з обмеженим доступом)).

29. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Тимчасового порядку дій суб'єктів господарювання, які провадять господарську діяльність з виробництва електричної та/або з виробництва теплової енергії на атомних електростанціях, на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки з використанням альтернативних джерел енергії, з відновлення об’єктів виробництва електричної та/або теплової енергії, пошкоджених (зруйнованих) внаслідок бойових дій, у період дії в Україні воєнного стану».

30. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про врегулювання окремих питань щодо встановлення цін/тарифів на електричну та/або теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях, АЕС, когенераційних установках та схвалення Інвестиційних програм ліцензіатів у період дії в Україні воєнного стану».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux