Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.09.2022

Порядок денний на 04 жовтня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 04 жовтня 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ОЕА».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГРУПА ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «ТОВ «ЕнерджиПро100»;

ТОВ «УКРЕНЕРДЖІ 2022».

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШН».

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШН».

5. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ГЕЛІОС СТРАТЕГІЯ».

6. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «БЕДРИКІВЦІ СОЛАР ЕНЕРДЖІ».

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії».

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу комерційного обліку електричної енергії».

9. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

10. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, –постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

11. Про недотримання АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (розгляд Акта від 05.09.2022 № 261).

12. Про недотримання АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (розгляд Акта від 05.09.2022 № 262).

13. Про недотримання АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (розгляд Акта від 05.09.2022 № 263).

14. Про недотримання АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії (розгляд Акта від 07.09.2022 № 265).

15. Про недотримання АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта від 07.09.2022 № 266).

16. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта від 09.09.2022 № 268).

17. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта від 09.09.2022 № 269).

18. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта від 09.09.2022 № 270).

19. Про недотримання НЕК «УКРЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії.

20. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

21. Про збільшення строку проведення планової перевірки ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ».

22. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача).

23. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

24. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС» (за зверненням споживача).

25. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ПОЛТАВАГАЗ» (за зверненням фізичної особи).

26. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

27. Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» та ТОВ «АКВАРЕСУРС-1» та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 16 серпня 2022 року № 971.

28. Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ТОВ «ДЕ ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ОПТИМА-ПРАЙС», ТОВ «МІДБОР», ТОВ «ПАВЕРСТОК», ТОВ «НАША ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 16 серпня 2022 року № 972.

29. Про прийняття постанов НКРЕКП про включення ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ», АТ «ЛУБНИГАЗ», АТ «ОДЕСАГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу.

30. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 11 жовтня 2019 року № 2108».

31. Про винесення на відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3013».

32. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

33. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux