Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.10.2022

Порядок денний на 01 листопада 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 01 листопада 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕКОТЕПЛОРЕСУРС»;

ТОВ «КАМ'ЯНКА ЕНЕРГО 9».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЛІҐ ІНВЕСТМЕНТ»;

ТОВ «Європолук»;

ТОВ «ОСЕТ».

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ТОВ «ЕКОТЕПЛОРЕСУРС».

4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ТАНДЕМ 2006».

5. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданої ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ».

6. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ШОП».

7. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ЕНЕРГЕТИК ЮА».

8. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ВАМ ЕНЕРДЖИ».

9. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «КЕТ».

10. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 31 травня 2022 року № 539».

11. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2022 рік:

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік;

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Кодексу систем розподілу».

13. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 липня 2017 року № 981».

14. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки».

15. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2022 – 2031 роки газорозподільного підприємства АТ «ЗАКАРПАТГАЗ».

16. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2022 – 2031 роки газорозподільного підприємства АТ «ЛУБНИГАЗ».

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи».

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про застосування коефіцієнтів за перевищення річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача природного газу в період дії воєнного стану у 2022 році».

19. Про прийняття постанов НКРЕКП про включення АТ «ВОЛИНЬГАЗ», АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ», АТ «ЛЬВІВГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу.

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3013».

21. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 05.10.2022 № 283).

22. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 05.10.2022 № 284).

23. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 05.10.2022 № 285).

24. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ЗАКАРПАТГАЗ» (позапланова невиїзна перевірка).

25. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

26. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

27. Про збільшення строку проведення планової перевірки КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» з постачання електричної енергії споживачу.

28. Про збільшення строку проведення планової перевірки КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

29. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

30. Про збільшення строку проведення планової перевірки ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ».

31. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 листопада 2021 року № 2218 («Про накладення штрафу на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»).

32. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09 липня 2019 року № 1372».

33. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс».

34. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження змін до Програми відповідності акціонерного товариства «Укрзалізниця».

35. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження змін до Програми заходів з недопущення конфлікту інтересів Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго» при наданні послуг з передачі електричної енергії, здійсненні диспетчерського (оперативно-технологічного) управління режимами роботи ОЕС України, виконанні функцій адміністратора розрахунків та адміністратора комерційного обліку».

36. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

37. Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

38. Про коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у вересні 2021 року.

39. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної енергії на період дії в Україні воєнного стану».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux