НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
05.11.2024 № 1886
Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 серпня 2024 року № 1465
Відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ураховуючи лист ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» від 10 жовтня 2024 року № 09-01/2994, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
В абзаці першому підпункту 1 пункту 4 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 серпня 2024 року № 1465 «Про застереження ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, здійснення заходів державного регулювання та внесення змін до постанови НКРЕКП від 01 серпня 2023 року № 1415» цифри та слово «2025 рік» замінити цифрами, словом та знаком «2025 – 2027 роки».
Голова НКРЕКП Юрій ВЛАСЕНКО