Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 15.07.2021
Листи НКРЕКП
від 05 лютого 2018 р. № 1078/17.1.3/7-18
Київ
Лист від 05.02.2018 № 1078/17.1.3/7-18 «Звернення до Віце-Прем’єр-міністра України п. В. Кістіона щодо публікації газетою «Урядовий кур'єр» постанови НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання для автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік» від 09.01.2018 № 12»

Дата розміщення на сайті: 06.02.2018

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ЛИСТ

05.02.2018         № 1078/17.1.3/7-18

Віце-Прем’єр-міністру України

п. В. Кістіону

вул. Михайла Грушевського, 12/2,

м. Київ, 02000

Шановний Володимире Євсійовичу!

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП, Регулятор), інформує про ситуацію, яка склалась у зв’язку з відсутністю у Замовників можливості отримати послугу із стандартного приєднання до електричних мереж.

Відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (далі – Закон) рішення НКРЕКП підлягають опублікуванню в газеті «Урядовий кур'єр» у 15-денний строк з дня їх прийняття і набувають чинності після публікації.

На виконання вимог законодавства України Регулятором було прийнято постанову «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання для автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік» від 09.01.2018 № 12 (далі – постанова).

Проте, всупереч встановленого Законом 15-денного строку опублікування рішень НКРЕКП, газета «Урядовий кур'єр» на сьогодні не опублікувала вищезазначену постанову НКРЕКП.

Така ситуація блокує діяльність електророзподільних компаній з надання послуг із стандартного приєднання до електричних мереж, викликає збурення та незадоволення у замовників даної послуги у зв’язку із відсутністю можливості користуватися електричною енергією для задоволення потреб як побутових, так і для ведення бізнесу.

Варто згадати, що станом на 2017 рік Україна покращила свою позицію в рейтингу Doing Busines – було зменшено терміни надання послуги із стандартного приєднання та кількість процедур, і наразі займає 130 місце із 190-та країн світу в рейтингу сприятливості умов ведення бізнесу. Але відсутність затверджених ставок плати за стандартне приєднання до електричних мереж фактично нівелює всі позитивні зрушення, досягнутих у тому числі і завдяки діям Уряду щодо покращення умов для ведення бізнесу (у частині спрощення приєднання до електричних мереж). Тому, така ситуація не є сприятливим середовищем для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

Ураховуючи викладене, просимо надати відповідне доручення щодо найскорішої публікації газетою «Урядовий кур’єр» постанови НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання для автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік» від 09.01.2018 № 12.

З повагою

Голова НКРЕКП        Д. Вовк

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux