UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин09.09.2019 18:13
версія для друку


13 вересня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 вересня 2019 року о 11-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».   

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу: 

ТОВ «ІНТЕР ПРАЙМ ХАРКІВ»;

ТОВ «НТЗ СОЛАР»;

ТОВ «ОЛІМП»;

ТОВ «СПОТ ЕНЕРДЖІ».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АРБУЗИНКА СОЛАР ПАРК»;

ТОВ «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК»;

ПРАТ «ПК «ПОДІЛЛЯ»;

ТОВ «СОЛАР КВАНТ»;

ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ».

 

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ПП «БІЗНЕС-ОФІС № 6».

 

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ПМП «ЛЮКС»;

ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2»;

ТОВ «РАССВЕТ»;

ТОВ «УЛЯНІВКА-ЕЛІОС».

 

6. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО».

 

7. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ЛІГА» ЛТД.

 

8. Про уточнення місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії для ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ЛУТУГИНСЬКИЙ».

 

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік».

 

10. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 березня 2019 року № 325» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2019 рік.

 

11. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФОРА-С3»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МИРО-МАРК»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1240» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФОРА-С3» (СЕС «Литячівська СЕС»), ТОВ «А-СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ» (СЕС Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Війтівка, вул. Соборна, 204-а), ТОВ «УЛЯНІВКА-ЕЛІОС» (2 черга СЕС Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Улянівка), ТОВ «МИРО-МАРК» (СЕС Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Пилипа Орлика, буд. 2-а), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2» (5, 6, 9, 14, 15, 16, 20, 21 черги ВЕС Запорізька обл., Приазовський р-н, біля с. Ботієво, поза межами населених пунктів), ПМП «ЛЮКС» (ГЕС Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Мишковичі, вул. Братів Іванютів, 56)).

 

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності АТ «Миколаївобленерго».

 

13. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

 

14. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

 

15. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПРАТ «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

16. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

17. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

18. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ».

 

19. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ».

 

20. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ДТЕК НАФТОГАЗ».

 

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)