UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин09.08.2019 14:05
версія для друку


15 серпня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 серпня 2019 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ТАЙГЕР ОЙЛ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ»;

ТОВ «ПРОДСЕРВІС-2000»; 

ТОВ «УНІМОТ ЕНЕРДЖІ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «УБКА».

 

4. Про видачу нової  ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювання ліцензії  з виробництва електричної енергії ТОВ «СОЛАР-ФАРМ».

 

5. Про уточнення місць провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ЧЕРНІГІВ»;

ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СОЛАР САУС 1»;

ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД».

 

6. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО». 

 

7. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданих АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

8. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ПРАТ «НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС».

 

9. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії,  виданої  ПРАТ «ЕНЕРГОТЕХНОЛОГІЇ».

 

10. Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «ЧЕРНІГІВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

11. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми на 2019 рік:

КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

МКП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА».

 

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КП «БАХМУТ-ВОДА» на 2019 рік».

 

13. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про внесення змін до постанов НКРЕКП від 11.12.2018 № 1827 – 1856, від 18.12.2018 № 1963, від 28.12.2018 № 2059, 2060 (щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для ОСР).

 

14. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 липня 2019 року № 1411» (щодо перегляду тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на ІІ півріччя 2019 року.

 

15. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РЕНТ-ТЕХНО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ЯСКО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГРІН  ЕЛЕКТРА 1» (СЕС «Завалля»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 27.06.2019 № 1240» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕЛЕКТРА 1» (СЕС «Завалля»), ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, територія Слобожанської селищної ради), ТОВ «КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, с/р Кузьминська, Комплекс будівель та споруд № 1 будинок, 2 будинок, 3), ТОВ «ЛИБІДЬ ДЕВЕЛОПМЕНТ» (2 черга СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський  р-н, територія Раївської с/р), ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (2 черга СЕС «Благовіщенська»), ТОВ «РЕНТ-ТЕХНО» (СЕС «Рент-Техно»), ТОВ «СОЛАР ЯСКО» (СЕС Рівненська обл., Березнівський р-н, м. Березне, вул. Зірненська, 14), ТОВ «ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (СЕС Одеська обл., Тарутинський р-н, смт Тарутине, вул. Красна, 5)).

 

16. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО».

 

17. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

18. Про затвердження Змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію,  на серпень 2019 року.

 

19. Про затвердження розміру вартості послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданих у липні 2019 року.

 

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)