UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин22.02.2019 18:57
версія для друку


28 лютого відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 лютого 2019 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ ВИРОБНИЧІЙ КОМПАНІЇ «ЄВРОАВТОГАЗ».  

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕТК»;

ТОВ «КОМПАНІЯ ЕКСПРЕС-УСЛУГІ»;

ТОВ «НОВА ЕНЕРДЖИ ГРУП»;

КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ХАЙАТ ЕСТЕЙТ».

 

3. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ЛІГА» ЛТД.

 

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ».

 

5. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, виданої ТОВ «АГРО-МВ».

 

6. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «САМБІМС ЕНЕРДЖІ».

 

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 листопада 2018 року № 1554» щодо зміни тарифу на відпуск електричної енергії для ТОВ «ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ».

 

8. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ФАРМ-1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНСОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ФАРМ-1» (2 пусковий комплекс СЕС Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, Приміської та Чкаловської сільських рад за межами населених пунктів), ТОВ «ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ-НОВА УШИЦЯ» (2 черга 1 пусковий комплекс СЕС Хмельницька обл., Нововушицький р-н, Новоушицька селищна рада), ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС «Благовіщенська») ТОВ «САНСОЛАР» (СЕС Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, смт Обертин, вул. Хотимирська), ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ» (СЕС «Солар Вейв»)).

 

9. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬТЕРНАТІВ ЕНЕРДЖІ СОРСЕС СОЛАР»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 1» (СЕС «Погребище»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 4» (СЕС «Петрашівка»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬТЕРНАТІВ ЕНЕРДЖІ СОРСЕС СОЛАР» (СЕС Харківська обл., Харківський р-н., м. Мерефа, вул. Ломоносова, 81), ТОВ «САНВІН 1» (СЕС «Погребище»), ТОВ «САНВІН 4» (СЕС «Петрашівка»). 

 

10. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

ПРАТ «Волиньобленерго»,

АТ «Харківобленерго».

 

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження форм звітності НКРЕКП для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення».

 

12. Про затвердження рішень Ради Оптового ринку електричної енергії України від 12 лютого 2019 року (підпункти 2.1 та 2.2 протоколу № 3) та від 13 лютого 2019 року (підпункт 2.1 протоколу № 4).

 

13. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)