UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин04.02.2019 20:00
версія для друку


8 лютого відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 лютого 2019 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «АЕС СОЛАР».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТДВ «ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ЗСЗМ»;

ТОВ «ВК «АЛЬТЕРЕНЕРГО»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ КОНСАЛТ»;

ТОВ «ЕНЕРГОБУДСВІТЛО»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ»;  

ПП «ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ»;

МБФ «КОРОВАЙЧИК»;

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ЛІ»;

ТОВ «ЛПС-ТРЕЙД»;

ТОВ «М ГАЗ ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «ПРОФІТ ЦЕНТР 777»;

ТОВ «СБПМ»;

ТОВ «ЦГК»;

ТОВ «ЮКРЕНІАН ЕНЕРДЖІ 2018».

 

3. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «НРДЖИ».

 

4. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, виданої ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

 

5. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПрАТ «Київобленерго» на 2019 рік».

 

6. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» на 2019 рік».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «СТАТУС-ТРЕЙД».

 

8. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП».

 

9. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ЧИСТА ЕНЕРГІЯ – 2011». 

 

10. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ПП «УКРІНВЕСТЕНЕРГО».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК ЛТД».

 

12. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. 

 

13. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

14. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

15. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії» (постанова НКРЕКП від 27 грудня 2017 року № 1467).

 

16. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

17. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, - постанови НКРЕКП «Про затвердження форм звітності з моніторингу для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)