UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин28.01.2019 17:01
версія для друку


1 лютого відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 01 лютого 2019 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

 Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПП «ГАЛЕНЕРГОПОСТАЧ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «БУДКОНТАКТ МВС».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ВОК-БІЗТРЕЙД».

 

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії:

ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО».

 

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 04 квітня 2017 року № 467» (Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів).

 

 

7. Про залишення заяви ТОВ «ЛУГАНСЬКОБЛЕНЕРГО» про отримання ліцензії з розподілу електричної енергії без розгляду.

 

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2018 року № 1695» щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії на 2019 рік для ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

 

9. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії АТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

10. Про проведення позапланової перевірки ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

12. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та з постачання електричної енергії АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».


13. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

 

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Графіка надання на розгляд НКРЕКП інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та розподілу електричної енергії на 2020 рік».

 

 

15. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)