UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин13.06.2018 20:50
версія для друку


19 червня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 червня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ДОБРОБУТНАФТОГАЗ»;

ТОВ «ЕС ЦЕ ПАРТНЕРС»;

ТОВ «ІНДАСТРІАЛ ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТМЕНТС»;

ТОВ «ЛПС-ТРЕЙД»;

ТОВ «МІДСТРІМ ЮКРЕЙН»;

ТЗОВ «ПОЛІССЯ»;

ТОВ «ТРАНСЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ».

 

2. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ КОСТЮКУ ВІКТОРУ МИХАЙЛОВИЧУ.

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1»;

ТОВ «ГРК»;

ТЗОВ «ЗБОРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА»;

ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС»;

ТОВ «НИВА СОЛАР»;

ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ МАЛИКУ ТАРАСУ ДМИТРОВИЧУ.

 

4. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ»;

ТОВ «ОДЕСЕНЕРГОТРЕЙД»;

ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ».

 

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатами з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО»;

ТОВ «ПРАЙМВУД»;

ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ».

 

6. Про переоформлення ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «ОМЕЛЬЯНЕНКО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії на безстрокову.

 

7. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів ЗАПОРІЗЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ АВТОТРАНСПОРТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ 082801 «КОМУНСАНТРАНСЕКОЛОГІЯ».

 

8. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів ТОВ «ВЕЛЬТУМ-ЗАПОРІЖЖЯ».

 

9. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на безстрокову ЛКСП «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ».

 

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2018 рік».

 

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у III кварталі 2018 року».

 

12. Про скасування постанови НКРЕКП від 16 лютого 2018 року № 201 «Про анулювання ліцензій з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданих ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА».

 

13. Про анулювання ліцензії на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ДП «ЕТУ «ВОДЕНЕРГОРЕМНАЛАДКА».

 

14. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України, виданої ТОВ «РЗ ЕНЕРДЖИ».

 

15. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «БІОЕНЕРГОПРОДУКТ».

 

16. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ».

 

17. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ВІНСОЛАР».

 

18. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «Житомиркомунсервіс».

 

19. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ФГ «ОМЕЛЬЯНЕНКО».

 

20. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ПОДІЛЛЯ СОЛАР ПРО».

 

21. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЛІДЕР».

 

22. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ПІДПРИЄМСТВОМ «ЕНЕРГОГАРАНТ» ТОВ.

 

23. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «АЕУ ЕНЕРГО».

 

24. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «БУМЕНЕРГО».

 

25. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

 

26. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ».

 

27. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПАВЛІВСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 23.03.2018 № 358» (ТОВ «ПАВЛІВСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Павлівка, вул. Лесі Українки, 14), ТОВ «Праймвуд» (СЕС «Костогризово»), ТзОВ «С-КАПІТЕЛЬ» (СЕС «Монастирчани-2» Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Монастирчани, За рікою, 2)).

 

28. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на відпуск електричної енергії ПАТ «Укргазвидобування».

 

29. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1495» (зміна тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ «ШП «Харківенергоремонт»).

 

30. Про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1495» (схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» на 2018 рік).

 

31. Про прийняття постанов про схвалення інвестиційних програм на 2018 рік ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом» (частина 1), (частина 2) та (частина 3).

 

32. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у червні 2018 року».

 

33. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 січня 2018 року № 86» (щодо зміни назви ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»).

 

34. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу газосховищ щодо формування Плану розвитку газосховищ».

 

35. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу в підземних сховищах газу АТ «Укртрансгаз».

 

36. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газосховищ Оператора газосховищ АТ «Укртрансгаз» на 2018 – 2027 роки».

 

37. Про скасування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

КП «Бердичівтеплоенерго»;

ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»;

КП «Лисичанськтепломережа»;

ДКП «Луцьктепло»;

ПАТ «Мотор Січ»;

КП «Новомосковськтеплоенерго»;

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго»;

ТОВ «Смілаенергопромтранс»;

КП «Теплові мережі Ізмаїлтеплокомуненерго»;

КПП «Теплоенергопостач»;

КП «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області.

 

38. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку збору та передачі даних щодо функціонування ринку електричної енергії для оприлюднення на платформі прозорості ENTSO-E.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)