UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин05.06.2018 16:00
версія для друку


6 червня відбудеться обрання Голови НКРЕКП шляхом таємного голосування


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 5 червня завершено процедуру оформлення на роботу членів Регулятора, відібраних за результатами відкритого конкурсного відбору та призначених указами Президента України від 29 травня 2018 року № 150/2018, 151/2018, 152/2018, 153/2018 та 154/2018.

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», норм Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 06 грудня 2016 року № 2133, Голову Регулятора обирають члени Регулятора шляхом таємного голосування.

 

Повідомляємо, що 6 червня планується проведення процедури обрання Голови Регулятора шляхом таємного голосування.

 

Про результати обрання Голови Регулятора буде повідомлено після завершення відповідної процедури таємного голосування та оформлення її результатів.

 

Додаткова інформація.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (далі - Закон) Голова Регулятора обирається членами Регулятора шляхом таємного голосування.

Голова Регулятора переобирається кожні два роки після дня затвердження першого складу Регулятора відповідно до цього Закону.

Згідно з пунктами 3.2 – 3.4 Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 06 грудня 2016 року № 2133 (далі – Регламент), на першому засіданні НКРЕКП, перший склад якої призначений відповідно до положень статті 8 Закону, Лічильна комісія у складі керівника апарату, керівника юридичного департаменту та керівника управління роботи з персоналом надає членам НКРЕКП бюлетені уніфікованої форми для таємного голосування для обрання Голови НКРЕКП.

Лічильна комісія здійснює підрахунок голосів. Обраним Головою вважається член НКРЕКП, за якого надана проста більшість голосів від кількості призначених членів НКРЕКП.

Лічильна комісія оголошує прізвище, ім'я та по батькові члена НКРЕКП, обраного Головою, готує протокол результатів голосування та проект постанови про обрання Голови НКРЕКП і подає його на підпис члену НКРЕКП, обраного Головою.

Якщо під час голосування жодний член НКРЕКП не набрав простої більшості голосів, голосування для обрання Голови НКРЕКП проводиться повторно.

Бюлетені для таємного голосування можуть бути надані для ознайомлення і перевірки членам НКРЕКП та зберігаються в управлінні роботи з персоналом протягом десяти років.

Відповідно до розділу 6 Регламенту, у разі розгляду питань, які пов'язані з інформацією з обмеженим доступом, засідання НКРЕКП проводяться у режимі закритого слухання.

Оскільки нормами Закону визначено, що Голова Регулятора обирається членами Регулятора шляхом таємного голосування, то обрання Голови буде відбуватися на засіданні НКРЕКП у формі закритого слухання.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)