UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин02.01.2018 16:48
версія для друку


9 січня відбудеться засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 09 січня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 11 жовтня 2012 року № 1314.

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ДП «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА».

 

3. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів ТОВ «ТД ІТАКА».

 

4. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ».

 

5. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ».

 

6. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ».

 

7. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЮР-ГАЗ».

 

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

9. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ».

 

10. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО».

 

11. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ВИРОБНИЧО-ЕНЕРГЕТИЧНИМ ОБ’ЄДНАННЯМ «ВІТРОЕНЕРГОПРОМ».

 

12. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ПрАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ».

 

13. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ».

 

14. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГІЯ-1».


15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2018 рік».

 

16. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» стосовно впровадження форм звітності з моніторингу діяльності операторів газорозподільних систем.


17. Про затвердження Періодів максимального навантаження енергосистеми України по місяцях 2018 року в робочі, вихідні та святкові дні (за київським часом).

 

18. Про алгоритм перерахування коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії.

 

19. Про внесення змін до кошторису ДП «Енергоринок» на 2018 рік.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)