UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин15.08.2016 17:30
версія для друку


18 серпня відбудеться засідання НКРЕКП


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 серпня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

Розділ перший

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АУЛОВ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ;

ТОВ «ЕКО-ТЕПЛО»;

ТОВ «УКРТЕПЛО-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ»;

ТОВ «ХІТЕН».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ІП «КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛІМІТЕД».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії:

ПП «ОЛЬВІЯ»;

ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛЬВІВ».

 

4. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

5. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ».

 

6. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року № 1141.

 

7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року № 2868.

 

8. Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

 

9. Про схвалення інвестиційних програм ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях,  атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання.

 

10. Про схвалення тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків ліцензіатам Комісії.

 

11. Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ліцензіатам Комісії.

 

12. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ліцензіатам Комісії.

 

13. Про затвердження Змін до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.12.2015 № 2961.

 

14. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС та когенераційних установках», «Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на АЕС», «Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну енергію, що виробляється на гідроелектростанціях» та «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії».

 

Розділ другий. Різне

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)