UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин19.04.2016 17:09
версія для друку


Відбулася нарада щодо врегулювання питання погашення заборгованості, а також поточних розрахунків за електроенергію на ОРЕ


Сьогодні під головуванням Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка, членів Комісії Володимира Євдокімова, Бориса Циганенка та народного депутата України, Першого заступника Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського відбулася нарада щодо врегулювання питання погашення заборгованості, а також поточних розрахунків за електроенергію на Оптовому ринку електричної енергії України (ОРЕ). 

 

У нараді взяли участь представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, ДП "Енергоринок", НЕК "Укренерго", виробників електричної енергії, енергопостачальних компаній, громадських організацій та інших зацікавлених осіб.

 

Під час наради проведено презентацію концепції проекту Закону України "Про стабілізацію розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України", розробленої робочою групою щодо врегулювання питання погашення заборгованості за електричну енергію, яка утворилася на Оптовому ринку електричної енергії України (протоколи нарад від 16.02.2016 № 9/28/4-16 та від 02.03. 2016 № 17/4-16 скачати тут і тут).

 

Концепцію проекту Закону України "Про стабілізацію розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України" скачати тут.

 

Презентація концепції проекту Закону України "Про стабілізацію розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України"


 

НКРЕКП звернулася з пропозицією до всіх зацікавлених міністерств та відомств, а також виробників електричної енергії та енергопостачальних компаній надати конкретні пропозиції та зауваження до даної концепції, з урахуванням необхідності внесення змін до інших нормативно-правових документів, що забезпечать реалізацію цього законопроекту, у тому числі пропозицій до Податкового та Бюджетного кодексів.

 

При цьому, Комісія просить звернути особливу увагу на статтю 5 "Перехідні та прикінцеві положення" законопроекту в частині посилення відповідальності учасників ринку (споживачів) щодо розрахунків за електричну енергію.

 

Пропозиції необхідно надсилати до 13.05.2016 на адресу ДП "Енергоринок", яке визначене відповідальним за розроблення цього законопроекту.

 

"Найскоріше розроблення та впровадження Закону України "Про стабілізацію розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України", який врегулює питання погашення заборгованості, а також забезпечення поточних розрахунків за електричну енергію, - це важливе питання, оскільки є однією із передумов запровадження нової моделі ринку" – зазначив Олександр Домбровський. 

 

"Ми будемо вживати всіх необхідних заходів, щоб пришвидшити процес імплементації зазначеного законопроекту та розробити всі можливі механізми по погашенню заборгованості за електроенергію" - підсумував Дмитро Вовк. 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)