UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини18.06.2021 13:07
версія для друку


НКРЕКП продовжує зміцнювати партнерські відносини з Регуляторами інших країн


17 червня 2021 року представники НКРЕКП взяли участь у п’ятому засіданні українсько–азербайджанської Робочої групи з питань співробітництва в енергетичній сфері.

 

В рамках засідання Член НКРЕКП Ольга Бабій та Голова Агентства з регулювання енергетичних питань при Міністерстві енергетики Азербайджанської Республіки (AERA) Самір Ахундов обговорили пріоритетні напрямки двостороннього співробітництва в сфері регулювання, а також зробили короткий огляд своїх напрацювань нормативно-правової бази та майбутніх законодавчих ініціатив.

 

Азербайджанська сторона відзначила, що інформація, надана українським Регулятором з питань регулювання газової сфери, була надзвичайно цінною для AERA. Водночас Ольга Бабій запевнила, що НКРЕКП готова і надалі ділитись своїм досвідом, зокрема, щодо розробки Закону про Регулятора, питань регулювання якості послуг та анбандлінгу, який був успішно проведений в Україні, тощо.

 

Крім того, сторони домовились про налагодження системної комунікації на експертному рівні для поширення кращих практик регулювання енергетичної сфери.

 

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)