UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини02.06.2021 14:43
версія для друку


Регулятор вдруге застосував максимальний штраф до ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» за перешкоджання господарській діяльності постачальника «останньої надії»


2 червня 2021 року Регулятор на своєму засіданні прийняв рішення щодо накладення максимальних штрафних санкцій на ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

Підставою для здійснення позапланової виїзної перевірки ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» було звернення ТОВ «ГК «Нафтогаз України», за результатами якої встановлено повторне порушення положень ліцензіатом Кодексу газотранспортної системи та Правил постачання природного газу у частині ненадання постачальнику «останньої надії» через інформаційну платформу інформації щодо споживачів, які були зареєстровані в Реєстрі споживачів постачальника «останньої надії».

 

За підсумками перевірки на ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» було повторно накладено штраф у розмірі 850 000 гривень та зобов’язано до 30.06.2021 усунути зазначене порушення.

 

«Окрім накладення максимального штрафу ліцензіату ми разом з ТОВ «ГК «Нафтогаз України» будемо звертатися до правоохоронних органів, оскільки тут вбачаємо склад кримінальних правопорушень – ознаки шахрайства та нанесення збитків. Крім того, Регулятор спільно з ТОВ «ГК «Нафтогаз України» та державними органами влади буде готувати документи щодо позбавлення ліцензії ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ». У разі, якщо компанія ще буде ліцензіатом на момент встановлення тарифів, ми врахуємо її поведінку при встановленні їй тарифів», - зазначив Голова Регулятора Валерій Тарасюк.

 


 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)