UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини17.11.2020 15:57
версія для друку


НКРЕКП повідомляє про проведення наради з питання порушення термінів надання інвестиційних програм у сфері теплопостачання на 2021 рік


16 листопада 2020 року Регулятор провів робочу нараду з питання порушення термінів надання інвестиційних програм у сфері теплопостачання на 2021 рік, у якій взяли участь керівники 28 суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюється НКРЕКП.

 

Під час робочої наради були обговорені питання, зокрема щодо причин та наслідків ненадання у встановлені терміни інвестиційних програм на 2021 рік, можливих дій НКРЕКП у разі відсутності схвалених інвестиційних програм, необхідності коригування тарифів на теплову енергію, у зв’язку із зміною вартості на послуги з транспортування і розподілу природного газу.

 

Підприємства, які на момент проведення наради не надали до НКРЕКП заяви щодо схвалення інвестиційних програм на 2021 рік, взяли на себе зобов’язання виправити дану ситуацію та у найкоротші терміни надати відповідні документи, оформлені у встановленому порядку.

 

Регулятор дякує всім учасникам наради за конструктивну роботу та очікує активності у вирішенні зазначених під час робочої наради питань.