UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин24.06.2020 13:31
версія для друку


Схвалено проєкт Порядку розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринків електричної енергії та природного газу


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, сьогодні на своєму засіданні схвалила проєкт постанови «Про затвердження Порядку розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринків електричної енергії та природного газу» (Порядок).

 

Схвалення Порядку є першим кроком до реалізації повноважень, наданих Регулятору пунктом 22-1 частини першої статті 17 Закону України «Про НКРЕКП» в частині проведення розслідування порушень щодо функціонування ринків електричної енергії та природного газу.

 

Порядок дозволить Регулятору розслідувати порушення, що мають значний вплив на ринки електричної енергії та природного газу, зокрема, щодо дій і подій та їх причин на біржовому сегменті ринку електричної енергії, які мали місце в минулому і матимуть місце в майбутньому та вжити належних заходів державного регулювання.

 

Даний Порядок буде оприлюднено на вебсайті НКРЕКП для отримання зауважень та пропозицій від заінтересованих сторін, які будуть розглянуті на відкритих обговореннях проєкту постанови.

 

«Закликаємо усіх учасників ринку долучатися до конструктивних обговорень та надавати свої зауваження і пропозиції до зазначеного проєкту» - зазначила член НКРЕКП Ольга Бабій.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)