Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.12.2021

Результат засідання за 29 грудня 2021 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 грудня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГАЗ ІНВАЙТ УКРАЇНА»;

2) ТОВ «МАДДОКС УКРАЇНА».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «А-КОНТРОЛЬ»;

2) ТОВ «АЛЬЯНС ДНІПРОТОРГ»;

3) ТОВ «ДНІПРОЕНЕРГО 2021»;

4) ТОВ «ЕП»;

5) ТОВ «ІННОВАЦІЙНІ ЕНЕРГО РІШЕННЯ»;

6) КП «МАД-1» НМР;

7) ТЗОВ «ТЕПЛОЦЕНТР-НОВИЙ»;

8) ТОВ «УКРАЇНСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ ЛІНІЇ».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії:

1) ТОВ «АЯКС ДНІПРО»;

2) ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШН».

4. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 30 червня 2020 року № 1256.

5. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 30 червня 2020 року № 1255.

6. Змінити встановлену потужність теплогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва теплової енергії ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

7. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»;

2) ТЗОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ-ПЛЮС».

8. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання з уточненням назви та місцезнаходження об’єкта електроенергетики згідно з ліцензією на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «НП-ЕНЕРДЖІ».

9. Зняти з розгляду питання про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої «Фізичній особі-підприємцю Боглі Степану Степановичу».

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2022 рік».

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі щодо системних випробувань в ізольованому режимі роботи ОЕС України».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1661» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ-ПЛЮС» (СЕС «СЕС Терновиця 5»), ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ» (Брацлавська ГЕС, Глибочанська ГЕС, Дмитренківська ГЕС, Скалопільська ГЕС, Чернятська ГЕС) та у частині анулювання «зеленого» тарифу для деяких об’єктів електроенергетики ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»).

13. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 січня 2022 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 січня 2022 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 січня 2022 року).

14. Накласти штраф на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 10 грудня 2021 року № 717) (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.12.2021).

15. Накласти штраф на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 10 грудня 2021 року № 718) (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.12.2021).

16. Зняти з розгляду питання про недотримання АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

17. Зняти з розгляду питання про недотримання АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

18. Зняти з розгляду питання про недотримання ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

19. Накласти штраф на ТОВ «ВІМК» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.12.2021).

20. Накласти штраф на ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.12.2021).

21. Перенести розгляд питання про недотримання ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

22. Перенести розгляд питання про недотримання ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

23. Перенести розгляд питання про порушення ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

24. Накласти штраф на ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.12.2021).

25. Застерегти ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.12.2021).

26. Застерегти ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ» щодо недопущення надалі недотримання вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.12.2021).

27. Накласти штраф за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.12.2021):

1) АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

2) АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

3) АТ «ДНІПРОГАЗ»;

4) АТ «ДНІПРОГАЗ»;

5) АТ «ОДЕСАГАЗ»;

6) АТ «ОДЕСАГАЗ».

Застерегти щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) АТ «ХЕРСОНГАЗ»;

2) АТ «ХЕРСОНГАЗ».

28. Відстрочити сплату штрафу, накладеного на ТОВ «ЙЕ Енергія» відповідно до постанови НКРЕКП від 01 грудня 2021 року № 2428.

29. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28 січня 2020 року № 243 «Про накладення штрафу на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

30. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1146 «Про накладення штрафу на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

31. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 13 березня 2020 року № 618 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

32. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 09.09.2021 № 1512 «Про накладення штрафу на ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

33. Провести позапланові виїзні перевірки у нафтогазовому комплексі:

1) АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ»;

2) АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

34. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері електроенергетики:

1) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ».

35. Збільшити строки проведення позапланових виїзних перевірок:

1) АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

2) АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

3) АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ»;

4) АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

36. Внести зміни до кошторису ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

37. Затвердити кошторис ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2022 рік.

38. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1307.

39. Затвердити зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

40. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

41. Внести зміну до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29 вересня 2021 року № 1663.

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux