Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.06.2015

Результат засідання за 25 червня 2015 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 червня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» (річний обсяг постачання – 263,9 млн м3);

ДП «ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ» ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» (річний обсяг постачання – 72900,0 тис. м3).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ІНТЕР ГАЗ» (річний обсяг постачання – 20 млн м3);

ПП «УКРБІЗНЕСКОНСАЛТІНГ» (річний обсяг постачання –1 млн м3);

ТОВ «ОКЕНІТ» (річний обсяг постачання – 60 млн м3).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «УКРТЕПЛО ЗАКАРПАТТЯ(встановлена потужність – 1,72 Гкал/год);

ТОВ «РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» (встановлена потужність – 1,290 Гкал/год);

ТОВ «МІНЕКОМ» (встановлена потужність – 1,032 Гкал/год);

ТОВ «ДНІПРОУКРЕНЕРГО» (встановлена потужність – 0,559 Гкал/год).

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АКВАРЕСУРС-1» (встановлена потужність – 27 МВт);

ТОВ «РЕСУРСЕКОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 362 кВт);

ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» (встановлена потужність – 2,382 МВт);

ТОВ «ТІС ЕКО» (встановлена потужність – 200 кВт);

ПРИВАТНО-ОРЕНДНОМУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКИЙ ТЕПЛИЧНИЙ КОМБІНАТ» (встановлена потужність – 6 МВт);

ПАТ «ЄВРАЗ БАГЛІЙКОКС» (встановлена потужність – 18 МВт).

 

5. Переоформити ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

6. Визнати недійсними ліцензії ТОВ «ОБ’ЄДНАННЯ ТРАНС-КОНТИНЕНТАЛЬ» на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу та газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

7. Анулювати ліцензію ТОВ «ЦЕНТРОГАЗ» на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

8. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ПАТ «КИЇВГАЗ»;

ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ».

 

9. Змінити ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ВІННИЦЯГАЗ» територію ліцензованої діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

10. Схвалити Інвестиційні програми газорозподільних підприємств на 2015 рік:

ПАТ «Київгаз»;

ДП «Кременецьке УПРГ»;

ПАТ «Маріупольгаз».

 

11. Схвалити Інвестиційні програми на 2015 рік:

Волочиського КПТМ «Тепловик»;

Львівського МКП «Львівтеплоенерго»;

МКП «Херсонтеплоенерго»;

КП «Харківські теплові мережі»;

Обласного КВПТГ «Миргородтеплоенерго».

 

12. Внести зміни до інвестиційних програм на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Кіровоградобленерго»;

ПАТ «Прикарпаттяобленерго»;

ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго».

 

13. Затвердити  тарифи на транспортування нафти магістральними трубопроводами ПАТ «Укртранснафта».

 

14. Встановити ТОВ «Поліська Енергосервісна Компанія» тариф на виробництво теплової енергії.

 

15. Установити «зелені» тарифи:

ПП «Авкубі» (Лебединська ГЕС);

ТОВ «Грін Енерджи» (Карачківська ГЕС).

 

16. Прийняти рішення щодо можливості врахування в тарифах на передачу електричної енергії електропередавальної організації коштів на повернення поворотної фінансової допомоги, у зв’язку з приєднанням електроустановок замовника зі створенням резерву абонованої приєднаної потужності».

 

17. Усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності  з  постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ:

ПАТ «Криворіжгаз»;

ПАТ «Одесагаз».

 

18. Накласти штрафи та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Сумиобленерго»;

ПАТ «Миколаївобленерго»;

ДП «Регіональні електричні мережі».

 

19. Накласти штраф на ПАТ «Харківміськгаз» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності  з  постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

20. Накласти штрафи та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення:

КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

 

21. Накласти штрафи та застерегти від порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії:

ДП «Криворізька теплоцентраль»;

КП «Вінницяоблтеплоенерго»;

КП по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради.

 

22. Припинити процедуру розгляду порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії:

КП ТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

КП ТМ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ТЕРНОПІЛЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

 

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до форми звітності № 4-НКРЕ (місячна) «Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів» та Інструкції щодо заповнення форми звітності № 4-НКРЕ (місячна) «Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів».

 

24. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 19.03.2015 № 805 «Про затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії в електричних мережах ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами I та II класів напруги на II - IV квартали 2015 року та I квартал 2016 року».

 

25. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів - постанови Кабінету Міністрів України:

 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії»;

«Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами»;

«Про ринкове формування тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам».

 

27. Перенести розгляд питань про:

 - схвалення інвестиційних програм газотранспортного та газозберігаючого підприємства ПАТ «Укртрансгаз» на 2015 рік;

 - перегляд та встановлення тарифів у зв'язку із відокремленням функцій транспортування, розподілу та постачання природного газу на виконання вимог статті 16 «Відокремлення функцій транспортування, розподілу та постачання природного газу» Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу»: тарифу на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ «Укртрансгаз»; тарифів на постачання природного газу за регульованим тарифом для новостворених газопостачальних підприємств, які отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом з 01.07.2015 року; тарифів на транспортування природного газу розподільними трубопроводами; загального тарифу на транспортування природного газу, середньозваженого тарифу на транспортування природного газу розподільними трубопроводами, середньозваженого тарифу на постачання природного газу;

 - коригування тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок;

- перегляд тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях ДП «НАЕК «Енергоатом»;

- встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію;

- перегляд тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Ташлицькою ГАЕС та Олександрівською ГЕС ДП «НАЕК «Енергоатом»;

- коригування тарифу на відпуск електричної енергії ПАТ «Укргідроенерго»;

- перегляд структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2015 рік.

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux