Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.10.2021

Результат засідання за 13 жовтня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 жовтня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ПРАТ «МХП ЕКО ЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «СОЛІПАУЕР»;

3) ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ СТРУМ».

 

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ДІОНІС БГЕ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ВЕЛЕС ЕНЕРГО ГРУП»;

2) ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ СТРУМ».

 

4. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «КОРШОВЕЦЬКА СЕС».

 

5. Уточнити місця провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ПРИВАТНОГО АКЦІОЕНЕРГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

6. Відмовити ПП «КОМБІНАТ УКРАЇНКА» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії

 

7. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, виданої ДП «МОНТАЖНИК».

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 лютого 2021 року № 237» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 лютого 2021 року № 196» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 лютого 2021 року № 195» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 рік.

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

12. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2496» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 рік.

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

 15. Прийняти постанову НКРЕКП щодо схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки.

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки.

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки.

 

 19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПрАТ АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на  2021 – 2025 роки.

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

1) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

2) ПАТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

 

22. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм  на 2021 рік:

1) КП «БАХМУТ-ВОДА»;

2) КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКВОДОКАНАЛ».

 

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» на 2021 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 лютого 2021 року № 283».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 20 січня 2021 року № 74».

 

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 лютого 2020 року № 416».

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 лютого 2020 року № 417».

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ВОЛИНЬГАЗ».

 

29. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ».

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

 

31. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ЖИТОМИРГАЗ».

 

 32. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ЛЬВІВГАЗ».

 

33. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ХАРКІВГАЗ».

 

34. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС».

 

35. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки  газорозподільного підприємства АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

 

36. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

 

37. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

 

38. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу щодо газосховищ, до яких застосовується режим регульованого доступу, та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕ від 03 квітня 2013 року № 369» (уточнено).

 

39. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1661» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВИНСОЛАР» (І черга СЕС Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, с/рада Баламутівська (кадастровий номер земельної ділянки 6825882600:03:012:0082)) та ТОВ «ІНКОМ-ЕНЕРГО» (СЕС Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, м. Новоукраїнка, вул. Курчатова, буд. 17-а/1)).

 

40. Накласти штраф на ТОВ «НОВООРЖИЦЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

41. Накласти штраф на ТОВ «РЕСПЕКТ ЕНЕРГО-ПЛЮС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

42. Накласти штраф на ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА»  за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

 43. Застерегти ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» від недотриманння в подальшому  вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

44. Накласти штраф на ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

45. Застерегти ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО» від недотриманння в подальшому вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

46. Застерегти ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО» від порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

47. Накласти штраф на ПРАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

 48. Накласти штраф на ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

49. Накласти штраф на ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

50. Накласти штраф на РАЙОННЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СТАРОБІЛЬСЬКВОДА» СТАРОБІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

51. Анулювати ліцензію з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «СМАРТЕНЕРГО»,  та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 листопада 2019 року № 2471.

 

52. Анулювати ліцензію з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК», та визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 червня 2018 року № 455.

 

53. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Інструкції щодо заповнення форми звітності № 3а-НКРЕКП-постачання електричної енергії (місячна) «Звіт про діяльність постачальника електричної енергії».

 

54. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

55. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1358 («Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

 

56. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 01 вересня 2021 року № 1464 («Про застереження КП «ТЕЦ-ШОСТКА» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

 

57. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 08 липня 2021 року № 1118 («Про накладення штрафу на АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

 

58. Провести позапланові виїзні перевірки:

1) АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (за зверненнями МПП ФІРМА «ЕРІДОН» та ТОВ «ЕНЕРГОЗБУТПОСТАЧ»);

2) АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

3) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів);

4) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

5) ТОВ «ЛТК ЕЛЕКТРУМ» (за зверненням ТЗОВ САНАТОРІЙ «КИЇВ» ПЛЮС);

6) ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» (за зверненням ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ»).

 

59. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ОДЕСАГАЗ».

 

60. Збільшити строки проведення планової перевірки з виробництва теплової енергії ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

 

61. Збільшити строки проведення планових перевірок з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії споживачу  ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

 

62. Збільшити строки проведення планових перевірок з виробництва електричної енергії та постачання електричної енергії споживачу ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ».

 

63. Збільшити строк проведення планової перевірки з виробництва теплової енергії ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ».

 

64. Збільшити строк проведення планової перевірки з розподілу природного газу АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ».

 

65. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

 

66. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 02 липня 2019 року № 1324».

 

67. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності АТ «Вінницяобленерго».

 

68. Прийняти постанову НКРЕКП «Про результати розгляду спору між ПП «ПОДІЛЬСКЕНЕРГО», ТОВ «ЕНЕРДЖИ ДЕН», ТОВ «НІК ГРІН», ТОВ «НІК САНСТАР 2», ТОВ «НІК САНСТАР», ТОВ «НІК СОЛАР 2», ТОВ «НІК СОЛАР», ТОВ «НІК СТАР», ТОВ «ОДГРІН», ТОВ «САНВІН 5», ТОВ «САНВІН 17», ТОВ «САНСТАР ЕНЕРДЖИ», ТОВ «СТАР ВОЙТ» та з іншої сторони НЕК «УКРЕНЕРГО» та ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux