Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.11.2020

Результат засідання за 11 листопада 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 листопада 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «БУДКОМ 2018»;

ТОВ «ГАЗОВИК+»;

ТОВ «ГЕРА ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ СЕРВІС ЮА»;

ТОВ «КЕГ-Енергія»;

ТОВ «КИЇВСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГЕРА ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «ЕНЕРГОКОМ СІСТЕМ»;

ТОВ «ЕНЕРГОПРОД СЕРВІС»;

ТОВ «ЕХУ»;

ТОВ «КЕГ-Енергія»;

ТОВ «МІДБОР»;

ТОВ «ОПТІМА ЕЛЕКТРО ДЕВЕЛОПМЕНТ»;

ТОВ «ПЕРСОНАЛЬНИЙ БРОКЕР»;

ТОВ «СЕНТРІО-ГАЗ».

 

3. Анулювати ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» на 2021 – 2025 роки».

 

5. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3239» («Про внесення змін до Інвестиційної програми КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік» без зміни її загальної суми та джерел фінансування).

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2020 рік».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» із застосуванням стимулюючого регулювання».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2723» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ»).

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік для:

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»;

ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ»;

ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЕНЕРА СХІД»;

ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД»;

ТОВ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»;

ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ»;

ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ».

 

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» (щодо встановлення тарифів на централізоване водовідведення на 2020 рік ПРАТ «РІВНЕАЗОТ»).

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:

КП «БРОВАРИТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ»;

МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ».

 

16. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2020 рік:

КП «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ);

КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ» на 2020 рік».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» на 2020 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 лютого 2020 року № 397».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2020 – 2029 роки газорозподільного підприємства:

ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»;

ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ».

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2020 – 2029 роки газорозподільного підприємства:

АТ «ХЕРСОНГАЗ»;

АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках.

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП.

Зняти з розгляду питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП про внесення змін до деякої постанови НКРЕКП для КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про погодження змін до Програми відповідності ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

24. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за порушення Ліцензійних умов з постачання теплової енергії.

 

25. Накласти штрафи на ДП «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА» за порушення законодавства та Ліцензійних умов у сфері теплопостачання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.11.2020).

 

26. Накласти штраф на ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (щодо виконання ліцензіатом вимог постанови НКРЕКП від 25 січня 2019 року № 57).

 

27. Накласти штраф на РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 11.11.2020).

 

28. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 березня 2019 року № 344 (щодо подовження терміну усунення порушення КОНЦЕРНОМ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»).

 

29. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2634 (щодо подовження терміну усунення порушення ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО»).

 

30. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 08 лютого 2019 року № 181 (щодо подовження терміну усунення порушення КП «ТЕПЛОЕНЕРГО»).

 

31. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2637 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

32. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 13 квітня 2017 року № 508 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

33. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 09 липня 2020 року № 1309 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

34. Провести позапланові виїзні перевірки суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання (щодо виконання вимог відповідних рішень НКРЕКП):

КП «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» (постанови НКРЕКП від 24.08.2019 № 2014);

ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» (постанови НКРЕКП від 19.08.2020 № 1582);

ЛКП «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» (постанови НКРЕКП від 27.05.2020 № 1023);

ПРАТ «ЮЖКОКС» (постанови НКРЕКП від 04.12.2018 № 163);

КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» (постанов НКРЕКП від 01.08.2019 № 1642 та від 28.02.2020 № 527);

КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» (постанов НКРЕКП від 26.08.2020 № 1615 та від 06.12.2019 № 2635).

 

35. Провести позапланові виїзні перевірки у сфері електроенергетики:

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (за підсумками перевірки ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ»);

АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» (за підсумками перевірки ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»).

 

36. Провести позапланові виїзні перевірки суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (щодо виконання вимог відповідних рішень НКРЕКП):

ДЕРЖАВНОГО МІЖРАЙОННОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» (постанови НКРЕКП від 06.11.2018 № 1375);

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (постанови НКРЕКП від 11.09.2018 № 972);

ЛИСИЧАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» (розпорядження НКРЕКП від 15.06.2017 № 19-р);

МКП «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» (постанови НКРЕКП від 18.06.2019 № 1105);

КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (постанови НКРЕКП від 18.01.2019 № 49).

 

37. Провести позапланові виїзні перевірки у нафтогазовому комплексі:

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «СМАРТ ГАЗ СИСТЕМ».

 

38. Провести позапланові виїзні перевірки (щодо достовірності поданих даних у звітності):

АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»;

ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО»;

АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО»;

ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»;

ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

 

39. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про подання фінансової звітності суб’єктами господарювання у сферах енергетики та комунальних послуг до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

40. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

41. Прийняти постанову «Про затвердження Змін до Правил ринку».

 

42. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 29 квітня 2020 року № 902 щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у березні 2020 року.

 

43. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2019 року № 641».

 

44. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до Змін до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії».

 

45. Внести зміни до деяких постанов НКРЕКП.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux