Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

10.01.2023

Результат засідання за 10 січня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 січня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ДАЛМЕКС ЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «КОМФОРТ ГАЗ ПОСТАЧ».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТзОВ «ЕНЕРГОАЛЬЯНС ТРЕЙД».

3. Відмовити ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

4. Відмовити ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

5. Перенести розгляд питання про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

6. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2023 – 2027 роки:

1) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2023 рік:

1) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

2) ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО».

8. Прийняти постанову НКРЕКП про відмову у включенні ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу.

9. Накласти штраф на АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

10. Застерегти АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

11. Застерегти АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

12. Застерегти ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

13. Застерегти АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

14. Накласти штраф на АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (планова перевірка).

15. Анулювати ліцензію ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК» на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

16. Анулювати ліцензію з постачання природного газу, виданої ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 18 вересня 2018 року № 1006.

17. Внести зміну до розпорядження НКРЕКП від 13 вересня 2022 року № 68-р («Про усунення порушень ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»).

18. Внести зміну до розпорядження НКРЕКП від 13 вересня 2022 року № 73-р («Про усунення порушень ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ»).

19. Внести зміну до розпорядження НКРЕКП від 13 вересня 2022 року № 66-р («Про усунення порушень ТОВ «ВЕЗ»).

20. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 09 вересня 2021 року № 1512 («Про накладення штрафу на ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

21. Внести зміну до розпорядження НКРЕКП від 06 грудня 2022 року № 117-р («Про усунення порушень АТ «ЖИТОМИРГАЗ»).

22. -Провести позапланові виїзні перевірки (за зверненнями споживачів, щодо недотримання ОСР графіків відключень):

1) ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

3) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

4) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

5) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

6) АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

7) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

- Зняти з розгляду питання про проведення позапланової виїзної перевірки ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

23. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (щодо виконання ліцензіатом вимог розпорядження НКРЕКП).

24. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів).

25. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (щодо перевірки достовірності наданих Регулятору даних у звітності або в інших документах).

26. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

27. Провести позапланові невиїзні перевірки ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

28. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ».

29. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ» з постачання електричної енергії споживачу.

30. Збільшити строк проведення планової перевірки КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ» з виробництва теплової енергії.

31. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

32. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» з постачання природного газу.

33. Визнати такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 10 листопада 2022 року № 1431 («Про проведення позапланової невиїзної перевірки ТОВ «СМАРТ ГРІД УКРАЇНА»).

34. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 01 березня 2022 року № 335 («Про врегулювання деяких питань на строк запровадження (введення) воєнного стану в Україні»).

35. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

36. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у жовтні 2022 року.

37. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у листопаді 2022 року.

38. Перенести розгляд питання про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної енергії на період дії в Україні воєнного стану».

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux