Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.10.2020

Результат засідання за 07 жовтня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 жовтня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АВАНГАРД ГАЗ»;

ТОВ «КАРБО ТРАНС»;

ТОВ «СЕР»;

ТОВ «ТРЕЙДТОРГ ЛІМІТЕД».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ПРАГНУМ»;

ФОП ЗАХАРЧУК ВАЛЕНТИНІ ІВАНІВНІ.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АВГУСТА»;

ТОВ «ЕНЕРГОЛАЙН-ГРУП»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 247».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «БІЗНЕС-РЕЙС»;

ТОВ «БУМЕНЕРГО».

 

5. Зупинити ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МОНТАЖНИК» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВАЛІНОР» на підставі заяви ліцензіата (від 30.09.2020 № 556) ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 04 липня 2017 року № 884, на строк шість місяців (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.10.2020).

 

6. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 19 червня 2017 року № 811 (щодо зміни території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ВІННИЦЯГАЗ»).

 

7. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 січня 2020 року № 181» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік).

 

8. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2020 рік:

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО».

 

9. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення планів розвитку систем розподілу на 2021 – 2025 роки:

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення планів розвитку систем розподілу на 2021 – 2025 роки:

АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2020 рік» (щодо внесення змін до ремонтної програми без зміни тарифів на виробництво теплової енергії).

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 10 грудня 2018 року № 1685 «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668» (щодо перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» з 01.12.2020).

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІЗНЕС-РЕЙС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2020 № 1787» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІЗНЕС-РЕЙС» (СЕС Волинська обл., Ковельський р-н, с. Бахів).

Перенести на 13 жовтня 2020 року розгляд питання про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2020 № 1787» (у частині встановлення «зеленого» тарифу для ТОВ «БУМЕНЕРГО» (ГЕС Вінницька обл., Літинський р-н, с/р Соснівська, урочище «ГЕС», буд. 1, ГЕС Вінницька обл., Ямпільський р-н, с. Клембівка, вул. О. Кошового, буд. 120, ГЕС Вінницька обл., Крижопільський р-н, с. Шуми, вул. Шумилівська, 38а).

 

15. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 133 «Про накладення штрафу на ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень.

 

16. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО».

 

17. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СУМИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.10.2020).

 

18. Перенести на 13 жовтня 2020 року розгляд питання про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

19. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 07.10.2020).

 

20. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМТСВО «ОПЕРАТОР РИНКУ» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов зі здійснення функцій оператора ринку.

 

21. Провести позапланові виїзні перевірки:

АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»;

ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

22. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ»;

ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «РЕГІОН ПОСТАЧ-ГРУП»; 

ТОВ «ТЕХ ПРОМ ГАЗ»;

ТОВ «ГАЗПРОМЕНЕРГО»;

ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ГАРАНТ».

 

23. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу:

ПП «НЕКСТ ОЙЛ ТРЕЙД»;

ТОВ «ТРАФІГУРА ЮКРЕЙН»;

ТОВ «ГАЗ ТРАНС ПРЕМІУМ».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17.03.2020 № 619» (щодо затвердження змін до Плану розвитку газотранспортної системи Оператора газотранспортної системи ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» на 2020 – 2029 роки»).

 

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу».

 

26. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до Порядку визначення регуляторної бази активів суб’єктів природних монополій у сфері електроенергетики».

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку встановлення (формування) тарифу на послуги з передачі електричної енергії».

 

29. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 23 вересня 2020 року № 1741 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у серпні 2020 року».

 

30. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux