Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

05.05.2016

Результат засідання за 05 травня 2016 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 5 травня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Встановити «зелений» тариф:

ТОВ «ВЕЛИГЕН СОЛАР»;

ТОВ «ВЕЛИТОН СОЛАР»;

ТОВ «С.ЕНРДЖІ-ХЕРСОН»;

ПМП «ЛЮКС».

 

2. Встановити ліцензіатам Комісії тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення).

 

3. Встановити ліцензіатам Комісії тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення).

 

4. Схвалити тарифи на теплову енергію для потреб населення та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

 

5. Схвалити тарифи на послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків і оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи».

 

7. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на травень 2016 року. 

 

8. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2016 № 510 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

9. Перенести розгляд питань про:

- видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ТОВ «СПЕКТРГАЗ»;

- розгляд результатів позапланової перевірки дотримання Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux