Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.03.2015

Результат засідання за 03 березня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 березня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛОВА ЕНЕРГІЯ» ліцензії з:

виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 1,032 Гкал/год);

постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 2,0 тис. Гкал). 

 

2. Переоформити ліцензію на право провадження діяльності з постачання електричної енергії, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛІЗИНГОВА ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ЕЛЄКТРУМ».

 

3. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення».

 

4. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження граничного рівня ціни на природний газ для суб’єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочних (модульних) котелень, установлених на дахові та прибудованих (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб`єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води)».

 

5. Встановити тарифи на транспортування, розподіл та постачання природного газу.

 

6. Встановити ПАТ «Укргазвидобування» ціну на природний газ власного видобутку.

 

7. Скоригувати тарифи на виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок, що використовуються для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання.

 

8. Встановити тарифи на теплову енергію для потреб населення.

 

9.  Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта - постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення».

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux