Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.05.2023

Результат засідання за 02 травня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 02 травня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «АВУ ГРІН ЕНЕРДЖІ».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ФГ «СВІТ М’ЯСА».

3. Зупинити ДП «ІНФОТЕХ» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

4. Зупинити частково дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ПОДІЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

5. Зупинити ТОВ «ТАНДЕМ 2006» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

6. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

7. Унести зміну до додатка до постанови НКРЕКП від 30 серпня 2019 року № 1797 (зміна місцезнаходження об’єктів електроенергетики).

8. Анулювати ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КІРОВОГРАДБУДРЕСУРС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 03 січня 2020 року № 10.

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про припинення АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» порушення законодавства у сфері енергетики».

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352».

11. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку ДЕРЖАВНОГО МІЖРАЙОННОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» на 2023 – 2027 роки».

12. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ДЕРЖАВНОГО МІЖРАЙОННОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» на 2023 рік».

13. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення:

1) КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

2) КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

14. Накласти штраф на ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

15. Накласти штраф на АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

16. Застерегти ТОВ «ЗАХІД АГРОЕНЕРГОІНВЕСТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

17. Застерегти ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

18. Застерегти ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

19. Застерегти ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

20. Застерегти ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

21. Застерегти ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

22. Застерегти ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

23. Застерегти ТОВ «ІНФОКС» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

24. Застерегти КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

25. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 23 листопада 2022 року № 1541 («Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»).

26. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» (за заявою ліцензіата).

27. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» (за зверненням ПрАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла»).

28. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ» з виробництва теплової енергії.

29. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ» з виробництва електричної енергії.

30. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

31. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

32. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ВІННИЦЯГАЗ» з розподілу природного газу.

33. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» з розподілу природного газу.

34. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринків електричної енергії та природного газу».

35. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 09 вересня 2022 року № 1117 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у січні – травні, липні, жовтні 2021 року та у лютому – червні 2022 року».

36. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

37. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux