Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.12.2020

Результат засідання за 02 грудня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 грудня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕХУ»;

ТОВ «МАРТІН ТРЕЙДІНГ».

 

2. Видати ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ПОДІЛЛЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ТОВ «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювати ПП «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА» ліцензію з виробництва електричної енергії.

 

4. Видати ТОВ «ЛЮМЬЄР ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

5. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ-ТЕРНОПІЛЬ».

 

6. Внести зміни до встановленої потужності теплогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва теплової енергії КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ».

 

7. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ».

 

8. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗЕМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у зв'язку із встановленням невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

9. Анулювати з 01 січня 2022 року ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МОНТАЖНИК» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВАЛІНОР» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

11. Перенести на 04 грудня 2020 року розгляд питання про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки».

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП про встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік для:

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»;

ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ»;

ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЕНЕРА СХІД»;

ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД»;

ТОВ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»;

ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ»;

ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на 2021 рік для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках.

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та когенераційних установках на 2021 рік.

 

17. Прийняти постанови НКРЕКП про затвердження змін до Планів розвитку газорозподільних систем на 2020 – 2029 роки газорозподільних підприємств:

АТ «Дніпрогаз»;

ПАТ «Донецькоблгаз»;

АТ «Київоблгаз»;

ВАТ «Кіровоградгаз».

 

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» на 2020 рік».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік».

 

20. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 вересня 2017 року № 1131».

 

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

23. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР СИСТЕМС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ПОДІЛЛЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БЕРДА ТОРГ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІОТЕС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2020 № 1787» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР СИСТЕМС» (СЕС Хмельницька обл., Шепетівський р-н, за межами населених пунктів Михайлюцької сільської ради (кадастровий номер земельної ділянки 6825584600:07:073:0048)), ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ПОДІЛЛЯ» (СЕС Хмельницька обл., Деражнянський р-н, на території Гатнянської с/р), ТОВ «БЕРДА ТОРГ» (СЕС Харківська обл., Нововодолазький р-н, с. Новоселівка, вул. Світанкова, 11), ТОВ «БІОТЕС» (ТЕС на біомасі Закарпатська обл., Рахівський р-н, м. Рахів, вул. Хмельницького Б., буд. 70)).

 

24. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

25. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

26. Застерегти ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

27. Накласти штрафи на ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов у сфері теплопостачання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 02.12.2020).

 

28. Анулювати ТОВ «ІМПУЛЬС ДНІПРО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

Перенести на 04 грудня 2020 року розгляд питання про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «СОЛАР ГРІН ЛАЙТ».

 

29. Провести позапланові виїзні перевірки дотримання вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу: ТОВ «ГП «ПРОМСЕРВІС», ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС», ПрАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ», ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ», ПрАТ «ЛЕБЕДИНСЬКИЙ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД», АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ», ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЮГ-ГАЗ», ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ», ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ», ТОВ «ЙЕ ЕНЕРГІЯ», ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ», ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ», ТОВ «ТРАНСГАЗПРОМ», ТОВ «ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ», ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «СХІДГАЗЕНЕРГО», ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ГК «ІНВЕСТСЕРВІС», ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ», ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ», ТОВ «СКЕЛА ТЕРЦИУМ», ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП», ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД», АТ «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ», ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «Ю.КОМОДІТІЗ».

 

30. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення Змін до Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux