Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Брифінг НКРЕКП з проблематики роздрібного ринку електричної енергії
Опубліковано 04 листопада 2021 року о 14:184 листопада 2021 року за участю члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Олексія Магди, директора Департаменту роздрібного ринку електричної енергії Ігоря Городиського та заступника директора Департаменту – начальника відділу Ірини Осовик відбувся онлайн-брифінг на тему: «Функціональна схема роботи роздрібного ринку електричної енергії. Особливості договірних відносин між його учасниками».

 


Як підкреслив О.Магда під час вітального слова, необхідність проведення такого брифінгу викликана численними зверненнями та скаргами споживачів на роботу енергетичних підприємств. А одним з результатів заходу має стати підвищення обізнаності споживачів щодо правил функціонування роздрібного ринку електроенергії, сприяння вирішенню усіх питань споживачів, які виникають у процесі отримання ними послуг з електропостачання. 

 

Представники департаменту роздрібного ринку електричної енергії виступили з відповідною презентацією. Вони детально розповіли про те, як працює роздрібний ринок електроенергії в Україні, якими нормативно-правовими документами регулюється, які існують особливості договірних відносин між учасниками ринку.