Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
23 березня відбулося засідання НКРЕКП
Опубліковано 23 березня 2018 року о 11:41Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 березня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ТЕРМ-ОЙЛ»;

ТОВ «КЛЕЙМОН».

 

2. Видати ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ПП «ОККО КОНТРАКТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

4. Затвердити Звіт про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2017 році.

 

5. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на квітень 2018 року.

 

6. Погодитись з рішенням Ради ОРЕ від 21 березня 2018 року (підпункт 2.9 пункту 2 протоколу № 6) щодо залучення ДП «Енергоринок» кредитних коштів 30 березня 2018 року, з подальшим перерахуванням цих коштів виробникам електричної енергії як оплату товарної продукції травня – червня 2018 року.

 

7. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2018 рік.

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28.02.2018 № 262 «Про алгоритм перерахувань коштів на березень 2018 року».

 

9. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 14.08.2015 № 2181 (зі змінами), від 22.09.2015 № 2335 (зі змінами) та від 20.10.2015 № 2605 (зі змінами), прийнятих на виконання розпорядження КМУ, згідно з якими здійснити перенесення термінів повернення коштів з березня – квітня 2018 року на грудень 2018 року та січень – квітень 2019 року.


10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» для реалізації проекту реконструкції енергоблока № 1 Криворізької ТЕС».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 13 червня 2013 року № 696».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про скасування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

ДКП «Луцьктепло»;

КП «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області;

КП «Лисичанськтепломережа»;

ПАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»;

КПП «Теплоенергопостач»;

ПАТ «Мотор Січ»;

ТОВ «Смілаенергопромтранс»;

КП «Теплові мережі Ізмаїлтеплокомуненерго»;

КП «Новомосковськтеплоенерго»;

КП «Бердичівтеплоенерго»;

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго».

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Енергетична компанія «Сонячне поле»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ЕГОР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНДУСТРІЯ АВТО-ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ СВП «СВІТЛОДАР»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «ЄВРОІМЕКС» (9 – 10 черги СЕС), ТОВ «Екоенергосервіс Дніпро» (СЕС-2 Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, на території Солонянської селищної ради), ТОВ «ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ» (1 пусковий комплекс 2 черга СЕС Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, с. Миньківці, вул. Молодіжна, 42), ТОВ «Енергетична компанія «Сонячне поле» (СЕС «Щирець-1»), ПП «ЕГОР» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Амур-Гавань, 5-А), ТОВ «ІНДУСТРІЯ АВТО-ПЛЮС» (СЕС Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Волочиська, 1/11А), ТОВ СВП «СВІТЛОДАР» (СЕС «СВІТЛОДАР»), ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» (Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н, район шахти «Батьківщина»));

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 квітня 2018 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» (з 01 квітня 2018 року).

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго» для реалізації першої – третьої черги проекту реконструкції енергоблока № 7 Слов'янської ТЕС»;

«Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «ДТЕК Західенерго»;

«Про затвердження Порядку (правил) організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності у сфері теплопостачання на принципах стимулюючого регулювання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux