Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.04.2021

Порядок денний на 07 квітня 2021 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 07 квітня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн".
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "АДІТУС-ГРУП"
  • ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "ІКОПОТЬ ЕНЕРДЖІ".
 3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ЕЛЕКТРО-КОМ’ЮНІТІ ФРАНК".
 4. Про уточнення місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "ДЕМИДІВСЬКА ЕНЕРГІЯ".
 5. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):
  • ТОВ "АДІТУС-ГРУП"
  • ТОВ "ФОРТІС ЕНЕРДЖІ"
 6. Про уточнення місць та засобів господарської діяльності з розподілу електричної енергії АТ "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО".
 7. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ПРАТ "ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД".
 8. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ "КРІСТАЛ ФІНАНС".
 9. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ "ЛЮКС КРАЇНА".
 10. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Плану розвитку газосховищ на 2021 – 2030 роки Оператора газосховищ АТ "УКРТРАНСГАЗ".
 11. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1234".
 12. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП" (затвердження змін до Правил постачання природного газу та Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам).
 13. Про погодження підписання НКРЕКП додаткових угод до договорів про субкредитування у межах Угоди про Позику "Другий проект розвитку міської інфраструктури":
  • КП "ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ"
  • КП "ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ" ЖМР
  • ПРАТ "АК "КИЇВВОДОКАНАЛ"
  • ОКВП "ДНІПРО-КІРОВОГРАД"
  • КВП "КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ"
  • КП "ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ"
  • КП "ХАРКІВВОДОКАНАЛ"
  • КП "ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ" ЧМР
 14. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП "УМАНЬВОДОКАНАЛ" УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ".
 15. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:
  • КП "ВОДОКАНАЛ" (М. ЗАПОРІЖЖЯ)
  • ПРАТ "АК "КИЇВВОДОКАНАЛ"
  • КП "ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВУВКГ" ПМР
 16. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:
  • КП "ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ" ДМР ЛО
  • КВП "КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ"
  • КП "НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ"
  • МКП "ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ"
 17. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2021 рік:
  • КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
  • ОКП "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
 18. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" на 2021 рік".
 19. Про підписання Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, додаткових угод до Договорів про субкредитування про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку № 8387-UA від 26 травня 2014 року (Угода про позику "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України") та № TF016327 від 26 травня 2014 року (діючим в якості виконавця від імені Фонду чистих технологій) (Угода про позику "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України").
 20. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "КІЦМАНСЬКА СЕС"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "АГРОТІС ЕНЕРГІЯ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ГЕЛІОС СОЛАР СІСТЕМ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ДЕМИДІВСЬКА ЕНЕРГІЯ"
  • «Про внесення зміни до постанови НКРЕ від 13 грудня 2012 року № 1632"
  • «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 27 липня 2017 року № 957"
  • «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 26 лютого 2019 року № 258"
  • «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 270"
  • «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 09 липня 2019 року № 1400"
  • «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 серпня 2019 року № 1665"
  • «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1874"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2021 № 525" (у частині встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "КІЦМАНСЬКА СЕС" (СЕС "Лужани"), ТОВ "АГРОТІС ЕНЕРГІЯ" (СЕС на землях с/р Степанівка Перша, за межами населеного пункту, кадастровий номер 2324586200:01:001:0162), ТОВ "ГЕЛІОС СОЛАР СІСТЕМ" (СЕС Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Добринів, вул. Івана Франка, буд. № 3, буд. № 35), ТОВ "ДЕМИДІВСЬКА ЕНЕРГІЯ" (СЕС Рівненська обл., Демидівський р-н, с. Новий Тік, вул. Центральна, буд. 2а, СЕС Рівненська обл., Березнівський р-н, с. Моквин, вул. Колгоспна, 37) та в частині зміни назви ТОВ "ДТЕК НІКОПОЛЬСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ" (2 пусковий комплекс СЕС Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Старозаводське, вул. Степова, 29), "ДТЕК ПОКРОВСЬКА CОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ" (1 – 3 черги "Покровської СЕС"), ТОВ "ДТЕК ТРИФОНІВСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ", ТОВ "ДТЕК ОРЛІВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ" (1 – 26 черги Орлівська ВЕС), ТОВ "ДТЕК БОТІЄВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ" (1 – 65 черги Ботієвської ВЕС), ТОВ "ДТЕК ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ" (1 – 26 черги ВЕС Запорізька обл., Приморський р-н, на землях Приморської міської ради та Борисівської сільської ради), ТОВ "ДТЕК ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2" (1 – 26 черги ВЕС Запорізька обл., Приазовський р-н, біля с. Ботієво, поза межами населених пунктів))
 21. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про відмову у встановленні "зеленого" тарифу ДП "НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ" (Олександрівська ГЕС)".
 22. Про порушення АТ "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.
 23. Про недотримання ТОВ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.
 24. Про порушення ТОВ "КТД СОЛАР" Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.
 25. Про порушення КП "МІСЬКВОДОКАНАЛ" СМР вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
 26. Про порушення ПОКВПТГ "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" законодавства у сфері теплопостачання (виробництво теплової енергії) та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.
 27. Про порушення ПОКВПТГ "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" законодавства у сфері теплопостачання (транспортування теплової енергії) та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії.
 28. Про порушення ПОКВПТГ "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" законодавства у сфері теплопостачання (постачання теплової енергії) та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.
 29. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "СУМСЬКЕ НВО".
 30. Про порушення ЛКП "ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО" Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової.
 31. Про порушення ЛКП "ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО" Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії.
 32. Про порушення ЛКП "ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО" Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.
 33. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09 липня 2020 року № 1309 "Про накладення штрафу на ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання".
 34. Про проведення позапланових виїзних перевірок:
  • АТ НАК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"
  • ТОВ "ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ"
  • ТОВ "ГАЗПОСТАЧСЕРВІС"
 35. Про проведення позапланової виїзної перевірки ДПЗД "УКРІНТЕРЕНЕРГО".
 36. Про збільшення строків проведення планових перевірок:
  • АТ "УКРТРАНСГАЗ"
  • АТ "ЗАКАРПАТГАЗ"
 37. Про збільшення строків проведення планових перевірок ТОВ "СУМИТЕПЛОЕНЕРГО" (виробництво електричної енергії та виробництво, транспортування та постачання теплової енергії).
 38. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ".
 39. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.
 40. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1246 "Про алгоритм розподілу коштів".
 41. Про деякі питання з оплати праці.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux