Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.07.2018

Порядок денний на 31 липня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 липня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗ ЛОГІСТИК»;

ТОВ «СЕВІЛІЯ  ГРУП».

 

2. Про видачу ліцензії  на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ».

 

3. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

4. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

5. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ЯРМОЛИНЦІ».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ».


7. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЗАС ЕНЕРГОСЕРВІС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРСИСТЕМC»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОСВІТ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» (СЕС Одеська обл., Саратський р-н, на землях Кулевчанської сільської ради)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Миролюбівка»), ТОВ «ЗАС ЕНЕРГОСЕРВІС» (СЕС Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, смт Вільшанка), ТОВ «РЕНДЖИ ТОМАШПІЛЬ» (СЕС Одеська обл., Саратський р-н, на землях Кулевчанської сільської ради), ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ» (3 та 4 черги СЕС «Богуслав 1»), ТОВ «СОЛАРСИСТЕМC» (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, на території Кутковецької сільської ради (за межами населених пунктів)), ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ» (1 пусковий комплекс СЕС Хмельницька обл., м. Волочиськ, вул. Котляревського, 15), ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з виробництва електричної енергії з біогазу Чернігівська обл., Прилуцький р-н, землі Богданівської сільської ради (за межами населеного пункту)), ТОВ «ГІДРОСВІТ» (ГЕС Хмельницька обл., Летичівський р-н, смт Меджибіж, вул. Набережна, 2/1)). 

 

8. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

9. Про внесення зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

10. Про затвердження нормативів відрахувань коштів на поточні рахунки енергопостачальників, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на серпень 2018 року.

 

11. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 липня 2018 року (підпункт 9.12 протоколу № 12) щодо затвердження для ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» додаткового платежу у разі виникнення спірного питання, уточнення вимірів або іншого узгодженого коригування.

 

12. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію  на серпень 2018 року.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux