Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.06.2020

Порядок денний на 30 червня 2020 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 червня 2020 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн".
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ГАЗТРЕЙД ПОСТАЧ".
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ СОЛОБКІВЦІ".
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • ТОВ "АМПЕРІУМ"
  • ТОВ "БІЛОЦЕРКІВБУД-МОНТАЖ"
  • ТОВ "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
  • ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
  • ТОВ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ"
  • ТОВ "КЕПІТАЛ ЕНЕРДЖІ ГРУП"
 4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії ТОВ "ЕМЗА".
 5. Про уточнення місць провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "ЖОЛОБИ СОЛАР ЕНЕРДЖІ"
  • ТОВ "КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ОДЕСА"
  • ТОВ "СОЛАР ПАРК МАР҆ЯНСЬКЕ"
 6. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та виробництва теплової енергії ТОВ "ДТЕК ЛУГАНСЬКА ТЕС".
 7. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та виробництва теплової енергії ТОВ "ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС".
 8. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 11 грудня 2018 року № 1780" (щодо встановлення КП "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється когенераційними установками).
 9. Про схвалення проєкту постанови "Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії АТ "ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ" на 2020 рік".
 10. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ" на 2020 рік".
 11. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до форм звітності щодо показників якості електропостачання та інструкцій щодо їх заповнення".
 12. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ СОЛОБКІВЦІ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ЕТГ СОЛАР 6"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "УКРЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "ЕКО ЕНЕРДЖИ ПРО" (СЕС "Теплична")"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "БІЛАШКИ ЕНЕРДЖІ" (СЕС Вінницька обл., Погребищенський р-н, с. Смаржинці, вул. Соколівська, 50)"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "АЯКС ДНІПРО" (1 черга ТЕС на біопаливі Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Байкальська, земельна ділянка 9Г)"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 25.03.2020 № 723" (у частині встановлення "зеленого" тарифу та надбавки до "зеленого" тарифу ТОВ "СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ СОЛОБКІВЦІ" (СЕС Хмельницька область, Ярмолинецький район, за межами с. Солобківці), ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" (СЕС Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, Сутковецька с/р, за межами с. Сутківці), ТОВ "ЕКО ЕНЕРДЖИ ПРО" (СЕС "Теплична"), ТОВ "ЕТГ СОЛАР 6" (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Обїзна, 5Б (кадастровий номер земельної ділянки 1210700000:01:303:0062), ТОВ "БІЛАШКИ ЕНЕРДЖІ" (СЕС Вінницька обл., Погребищенський р-н, с. Смаржинці, вул. Соколівська, 50), ТОВ "УКРЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ" (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Залізнична, 11А та 11-Б (кадастрові номери земельних ділянок 1210700000:01:303:0056 та 1210700000:01:303:0057), ТОВ "АЯКС ДНІПРО" (1 черга ТЕС на біопаливі Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Байкальська, земельна ділянка 9Г))
 13. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання" (з 01 липня 2020 року)
  • «Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт" (з 01 липня 2020 року)
  • «Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств" (з 01 липня 2020 року)
 14. Про порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ".
 15. Про порушення законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії ТОВ "ДТЕК СХІДЕНЕРГО".
 16. Про порушення законодавства у сфері теплопостачання ТОВ "ДТЕК СХІДЕНЕРГО".
 17. Про порушення законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії АТ "ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО".
 18. Про порушення законодавства у сфері теплопостачання АТ "ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО".
 19. Про порушення законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії АТ "ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО".
 20. Про порушення законодавства у сфері теплопостачання АТ "ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО".
 21. Про порушення законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ".
 22. Про порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення АТ "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ".
 23. Про порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ПРАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ".
 24. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ТОВ "ІНФОКС".
 25. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 14 вересня 2017 року № 1121 "Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФОКС" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення".
 26. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2637 "Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКВОДОКАНАЛ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання".
 27. Про проведення позапланових виїзних перевірок дотримання законодавства у сфері теплопостачання деяких ліцензіатів:
  • КПТМ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
  • ТОВ "ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ"
 28. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "ДТЕК СХІДЕНЕРГО" (з виробництва електричної енергії).
 29. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "ДТЕК СХІДЕНЕРГО" (з виробництва теплової енергії).
 30. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Кодексу газорозподільних систем та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу".
 31. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП" (щодо затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи та Типового договору транспортування природного газу).
 32. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на липень 2020 року.
 33. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.
 34. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3110 "Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП "Гарантований покупець" у листопаді 2019 року".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux