Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.01.2022

Порядок денний на 25 січня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 січня 2022 року о 12-20 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ІНКОР ЕНЕРГО ТРЕЙД»;

2) ТОВ «СНІП УКРАЇНИ».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВЕС»;

2) ТОВ «СТРАТІС ЕНЕРДЖІ».

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ЦЕНТР ЕНЕРГО ПОСТАЧ».

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ЛНГ ЕНЕРГІЯ».

5. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «МГ БІЗНЕС ГРУП»;

2) ТОВ «СОЛАР ЕЛЕКТРІК».

6. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК».

7. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу» (щодо особливостей приєднання багатоквартирних житлових будинків).

8. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2267» (щодо зміни тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «ЗМК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»).

9. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» (встановлення ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» тарифу на виробництво теплової енергії, що виробляється на когенераційних установках з використанням альтернативних джерел енергії).

10. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АВТОЛОГІСТИК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВИНСОЛАР» (ІІ черга СЕС Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, с/р Баламутівська, кадастровий номер земельної ділянки 6825882600:03:012:0081), ТОВ «АВТОЛОГІСТИК» (СЕС Запорізька обл., Запорізький р-н, Запорізька територіальна громада, м. Запоріжжя, вул. Виробнича, 2г), ФОП СИРОЇЖКУ ОЛЕКСІЮ ПЕТРОВИЧУ (СЕС «Копистин-2»), ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (ВЕС 1 черга 1 пусковий комплекс вітроелектроустановка 312)).

11. Про недотримання ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

12. Про недотримання АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 29.12.2021 № 771).

13. Про недотримання АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 29.12.2021 № 772).

14. Про недотримання «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 29.12.2021 № 773).

15. Про недотримання «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 29.12.2021 № 774).

16. Про недотримання ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 30.12.2021 № 780).

17. Про недотримання ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 30.12.2021 № 781).

18. Про недотримання ТОВ «КАСТУМ» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

19. Про недотримання ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

20. Про недотримання ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

21. Про порушення ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

22. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

2) АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

3) АТ «ЖИТОМИРГАЗ»;

4) АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ»;

5) АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

23. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «УКРГАЗПРОМПОСТАЧ».

24. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ДК «ЕНЕРДЖІ».

25. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

26. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 16 грудня
2020 року № 2423 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 11 вересня 2018 року № 972 та здійснення заходів державного регулювання».

27. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (перевірка виконання рішень НКРЕКП).

28. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗУ» постановою НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2967.

29. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «ГП ТРЕЙД» постановою НКРЕКП від 17 грудня 2021 року № 2655.

30. Про збільшення строків проведення планових перевірок ТОВ «НОВА-ЕНЕРГЕТИЧНА-КОМПАНІЯ» з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) та з постачання електричної енергії споживачу.

31. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «НОВА-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» з постачання природного газу.

32. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «НОВА-ЕНЕРГЕТИЧНА-КОМПАНІЯ» з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

33. Про збільшення строків проведення позапланових виїзних перевірок ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії.

34. Про внесення змін до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

35. Про внесення змін до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2022 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 29 грудня 2021 року № 2971.

36. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у грудні 2021 року.

37. Про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux