Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.02.2022

Порядок денний на 22 лютого 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 лютого 2022 року о 17-00 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація на засідання».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕНЕРГООПОРА»;

2) ТОВ «О-ГАЗ».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СОЛАР СВАЛЯВА».

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «СОКАР УКРАЇНА».

4. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «КОНСТАНТА ЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «СОЛАР ЕЛЕКТРІК»;

3) ТОВ «ФАРАДЕЙТРЕЙД».

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВЕС».

6. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої:

1) ТОВ «СОЛАРФІЛД-8»;

2) ТОВ «СОЛАРФІЛД-14».

7. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ЕЛС ГРУП».

8. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ».

9. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1135 (зміна найменування).

10. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17.12.2021 № 2589 (щодо продовження терміну виконання рішення НКРЕКП).

11. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця».

12. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу» (щодо особливостей встановлення споживачами генеруючих установок).

13. Про винесення на відкрите обговорення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2022 рік:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КП «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ».

14. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води:

1) ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

2) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ».

15. Про винесення на відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу в підземних сховищах газу АТ «Укртрансгаз».

16. Про винесення на відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газосховищ на 2022 – 2031 роки Оператора газосховищ АТ «Укртрансгаз».

17. Про прийняття постанов про внесення змін до постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА», КПТМ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧМР», КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» КМР», ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» та ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (ВЕС 1 черга 2 ПК, ВЕУ 90; ВЕС 3 черга 2 ПК, ВЕУ 314)).

19. Про недотримання ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

20. Про недотримання ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

21. Про недотримання АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 04 лютого 2022 року № 89).

22. Про недотримання АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 04 лютого 2022 року № 90).

23. Про недотримання ТОВ «ЙЕ Енергія» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

24. Про недотримання ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

25. Про недотримання ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця.

26. Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «СВС АГРОХІМСТАНДАРТ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1617.

27. Про анулювання ліцензії з постачання природного газу, виданої ТОВ «АВД-ГРУП», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 жовтня 2019 року № 2170.

28. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» відповідно до постанови НКРЕКП від 18 січня 2022 року № 86.

29. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» відповідно до постанови НКРЕКП від 18 січня 2022 року № 87.

30. Про недотримання ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

31. Про порушення ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

32. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

2) ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

3) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

4) АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

33. Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ», ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ», ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ЗБУТ», ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ», АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО», АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

34. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 03 листопада 2021 року № 1952 «Про накладення штрафу на АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання».

35. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики:

1) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів);

2) АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача);

3) ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ» (за заявою ліцензіата);

4) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» (за заявою ліцензіата);

5) ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» (за зверненнями споживачів);

6) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» (за заявою ліцензіата);

7) ФОП ПЕРЕСАДЬКА Р. В. (за заявою ліцензіата).

36. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ТОВ «ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ» у сфері електроенергетики.

37. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» та ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ».

38. Про проведення позапланової виїзної перевірки у сфері теплопостачання КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

39. Про проведення позапланової виїзної перевірки ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

40. Про проведення позапланової виїзної перевірки у сфері електроенергетики АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО».

41. Про збільшення строків проведення позапланових виїзних перевірок з розподілу електричної енергії:

1) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

3) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

42. Про збільшення строків проведення планових перевірок з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»;

2) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ».

43. Про збільшення строків проведення планових перевірок:

1) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (з постачання природного газу);

2) ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» (з постачання природного газу);

3) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ВІННИЦЯГАЗ» (з розподілу природного газу);

4) АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЗАКАРПАТГАЗ» (з розподілу природного газу).

44. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРАТ «АЗОТ» з централізованого водовідведення.

45. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між ПрАТ «Укргідроенерго» та НЕК «Укренерго».

46. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

47. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у січні 2022 року.

48. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

49. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux