Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.06.2023

Порядок денний на 22 червня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 червня 2023 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.


Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ФУЛ ТРЕЙД».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «КОНСТАНТ ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД».

3. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), виданої ТОВ «АЛЬПІК ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА».

4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «САНБІМ ЛТД».

5. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ЛТД».

6. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН».

7. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ЦАВ «СТАЛКЕР».

8. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19 березня 2019 року № 351 (зміна найменування).

9. Про внесення змін до додатка до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 19 червня 2017 року № 809 (уточнення місць провадження).

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

11. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки».

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2023 рік».

13. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО 4»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КОСАРІ-ЕНЕРГІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31 березня 2023 року № 592» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС» (1 – 2 черги СЕС Вінницька обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО 4» (СЕС «СЕС Кам’янка-Жовтанці 4»), ТОВ «КОСАРІ-ЕНЕРГІЯ» (СЕС Черкаська обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «АКВАРЕСУРСЕНЕРГО» (Добротвірська ГЕС)).

14. Про недотримання ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

15. Про недотримання ТОВ «КОМПАНІЯ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

16. Про недотримання ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

17. Про недотримання ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

18. Про недотримання ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

19. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ».

20. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ».

21. Про порушення КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

22. Про визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 228 «Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

23. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» (за зверненням фізичних осіб).

24. Про збільшення строку проведення планової перевірки ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії.

25. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (на підставі постанови НКРЕКП від 17 листопада 2021 року № 2227).

26. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії (на підставі постанови НКРЕКП від 20 грудня 2022 року № 1768).

27. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО» з виробництва електричної енергії.

28. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО» з виробництва теплової енергії.

29. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» з розподілу природного газу.

30. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» з розподілу природного газу.

31. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» з постачання природного газу.

32. Про прийняття рішення за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 17 січня 2023 року № 101.

33. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІII квартал 2023 року».

34. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення оператором системи передачі публічних консультацій при розробленні правил розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів та визначенні структури розподілу пропускної спроможності».

35. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 січня 2023 року № 109».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux