Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

18.03.2019

Порядок денний на 22 березня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 березня 2019 року о 17-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ДДЗ-СЕРВІС»;

ДП НВКГ «ЗОРЯ» – «МАШПРОЕКТ»;

ПП «ФАСТ».

 

2. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії АТ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОCПЛАВІВ».

 

3. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ» (СЕС «Трофанівка»), ТОВ «СІБЕКС» (Ніверковська ГЕС)).

 

4. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ВІННИЦЯГАЗ».


5. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ВОЛИНЬГАЗ». 

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КИЇВОБЛГАЗ».

 

7. Про виконання ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» вимог постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1637 «Застереження щодо недопущення надалі ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії».

 

8. Про виконання АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» вимог постанови НКРЕКП від 04 грудня 2018 року № 1647 «Про здійснення заходів державного регулювання до АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» за результатами перевірки дотримання Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії».

 

9. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 129 «Про накладення штрафу на ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, ухилення від виконання рішення НКРЕКП та здійснення заходів державного регулювання».

 

10. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

 

12. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 397 «Про алгоритм перерахування коштів та визнання такими, що втратили чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 03 вересня 2008 року № 1052 та постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 26 липня 2013 року № 1036».

 

13. Про встановлення нормативу перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

14. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІІ квартал 2019 року».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux