Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.11.2018

Порядок денний на 20 листопада 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 листопада 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

2. Про видачу ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

3. Про видачу АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

4. Про видачу АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

5. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГЕЛІКОН-С»;

КТ «ПП «В.А.Т. КОМПАНІЯ «ДНІПРО «І КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ПРОМІНЬ ЕНЕРГО».

 

6. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «КИЇВЕНЕРГОБУД»;

ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОМИСЛОВІСТЬ»;

ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ»;

ТОВ «МЕГАКОНСАЛТ ГРУП»;

КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

 

7. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ».

 

8. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ».

 

9. Про відмову КП «МЕМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

10. Про анулювання КП «МЕМ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами.

 

11. Про відмову ТОВ «ЗЕМ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

12. Про анулювання ТОВ «ЗЕМ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами.

 

13. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

14. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

15. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО».

 

16. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2019 – 2028 роки:

ПрАТ «ГАДЯЧГАЗ»;

ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»;

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ»;

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ»;

ПАТ «ЧЕРНІГІВГАЗ»;

ПрАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

 

17. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗОВ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Р-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу КТ «ПП В.А.Т «КОМПАНІЯ «ДНІПРО» І КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018
№ 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗОВ СОЛАР» (СЕС «Азов Солар»), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Пересічне, Сумський шлях, 1к), ТОВ «Р-ЕНЕРДЖІ» (СЕС Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, на території Клинцівської сільської ради), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Пересічне, Сумський шлях, 1к), КТ «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО В.А.Т «КОМПАНІЯ «ДНІПРО» І КОМПАНІЯ» (1 черга СЕС Херсонська обл., м. Херсон, вул. Робоча, 66), ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС» (електростанція на біомасі Львівська обл., Радехівський р-н, с. Полове, вул. Дубрівка, 14)).

 

18. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії ПАТ «Сумиобленерго».

 

19. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» на 2018 рік».

 

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2018 рік».

 

21. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

22. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про надання/отримання аварійної допомоги».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux