Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.01.2017

Порядок денний на 18 січня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 січня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданих ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «УКРІНТЕРЕНЕРГО».

 

2. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення, виданої ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СТОК-СЕРВІС» ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЕЛІПС».

 

3. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання, виданої ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АКВА-СЕРВІС» ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЕЛІПС».

 

4. Про розгляд інвестиційних програм ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік.

 

5. Про затвердження графіка надання інвестиційних програм  ліцензіатами з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2018 рік.

 

6. Про розгляд Додаткової угоди № 1 до субкредитної угоди від 18.11.2010 № 28010-02/169.

 

7. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОЕНЕРДЖІДП».

 

8. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ ІННОВАЦІЇ».

 

9. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РЕМОНТНИК».

 

10. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2016 № 2380 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «ЕКОЕНЕРДЖІДП», ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ ІННОВАЦІЇ», ТОВ «РЕМОНТНИК»).

 

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження на грудень 2016 року сум коригування платежів ліцензіатів з постачання електроенергії за регульованим тарифом за електричну енергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України».

 

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про скасування постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 03 грудня 2015 року № 2899».

 

13. Про внесення зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕ з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.

 

14. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2016 року № 2387 «Про алгоритм перерахувань коштів на січень 2017 року».

 

15. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку розрахунку та встановлення ставки внесків на регулювання». 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux