UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин14.12.2018 17:14
версія для друку


Оприлюднюється повторно проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Методика формування цін на допоміжні послуги


 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ 

  

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про повторне оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики формування цін на допоміжні послуги»

 

На виконання частини другої статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», відповідно до положень глави 3 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 (Порядок), та у зв’язку з внесенням до проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики формування цін на допоміжні послуги» (проект постанови НКРЕКП) суттєвих змін, зазначений проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, повторно оприлюднюється для збору та розгляду зауважень та пропозицій до нього шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_486/pr_486-2018_263-2018.pdf .

 

Проект постанови НКРЕКП було розроблено з метою імплементації положень Закону України «Про ринок електричної енергії України».

 

Зауваження та пропозиції до проекту постанови НКРЕКП слід надсилати до 18 січня 2019 року (включно) у письмовому та електронному вигляді у форматах *.dоc, *.dоcx, за формою наведеною у додатку 1 Порядку, на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Sidorov@nerc.gov.ua, Hrusyk@nerc.gov.ua.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

 

14.12.2018

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)