UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин14.12.2015 10:49
версія для друку


29 грудня буде проведено круглий стіл «Порядок визначення механізмів надання електропостачальниками інформації споживачам електричної енергії на роздрібному ринку електричної енергії»


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ  

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення консультацій з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Порядок визначення механізмів надання електропостачальниками інформації споживачам електричної енергії на роздрібному ринку електричної енергії»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить консультації з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Порядок визначення механізмів надання електропостачальниками інформації споживачам електричної енергії на роздрібному ринку електричної енергії».

 

Метою проведення Комісією заходу є вивчення та  врахування громадської думки та інтересів суб'єктів господарювання, які присутні на певних ринках та забезпечують споживачів електричною енергією, під час розробки нормативно-правового акту, а саме, Порядку та форми надання електропостачальниками інформації споживачам електричної енергії.

 

Слід зазначити, що розробка цього нормативно-правового акту є забезпеченням Комісією виконання взятих Україною зобов'язань щодо адаптації українського законодавства до законодавства ЄС, зокрема, імплементації Директиви 2009/72/ЄС Європейського Парламенту і Ради про спільні правила внутрішнього ринку електроенергії та про скасування Директиви 2003/54/ЄС та виконання вимог законів України «Про електроенергетику», «Про засади функціонування ринку електричної енергії» в частині:

 

1) забезпечення реалізації споживачами права на безперешкодне та безоплатне отримання інформації, зокрема, про права споживачів, місце та порядок одержання інформації споживачами; ціни/тарифи, їх складові для всіх категорій споживачів; зміну цін/тарифів; частку та вартість електричної енергії, виробленої генеруючими потужностями (за видами генеруючих потужностей), в оптовій ціні на електричну енергію; частку та вартість електричної енергії, виробленої генеруючими потужностями (за видами генеруючих потужностей), в середньозваженій ціні на електричну енергію для споживача; зіставлення цін/тарифів на товари (роботи, послуги) в різних регіонах України, а також в Україні та інших державах; прогнози зміни цін/тарифів та обґрунтування необхідності таких змін; динаміку зміни історичної вартості складових цін/тарифів; якісні характеристики товарів (робіт, послуг); перелік, вартість та умови надання споживачам додаткових послуг; середньомісячний розмір плати для приватного домогосподарства за спожиті товари (роботи, послуги) за категоріями споживачів;

 

2) запровадження безперешкодного та безоплатного доступу кожного споживача у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення; до інформації про: стан розрахунків таким споживачем за спожиті товари (роботи, послуги), в тому числі про заборгованість з оплати за спожиті товари (роботи, послуги) (у разі її наявності), періоди, в яких виникла така заборгованість, відомості про обчислення її розміру, пільги та субсидії (у разі їх надання/призначення); фактичні обсяги споживання таким споживачем товарів (робіт, послуг) за попередні періоди.

 

Ознайомитись з матеріалами можна на офіційному веб-сайті НКРЕКП тут.

 

Пропозиції приймаються в письмовому вигляді за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, або на електронну адресу: Osovik@nerc.gov.ua.

 

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, надає відповідальна особа - Осовик Ірина Анатоліївна, заступник начальника управління-начальник відділу методологічного забезпечення управління роздрібного ринку електричної енергії, тел. (044) 204-48-69.


Засідання за круглим столом відбудеться 29.12.2015 о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім.123.

 

Реєстрація учасників з 9:00 до 10:00.

 

Всі бажаючи висловити свою думку під час проведення заходу, з метою включення до порядку денного, мають зареєструватись, надіславши на електронну адресу свої данні (ПІБ, назва організації, телефон тощо), та надати основні тези своїх виступів. Тривалість доповіді має не перевищувати 10-15 хвилин.

 

Результати публічного громадського обговорення (звіт) будуть доведені до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП не пізніше, ніж через два тижні після його проведення.

 

14.12.2015

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)