Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 17.01.2018 16:50


    Оприлюднюється проект постанови щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП стосовно тарифів на теплову енергію для потреб населення

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 11 січня 2018 року, схвалено проект постанови «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

Проект постанови НКРЕКП про схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення для ліцензіатів НКРЕКП: КП «Дніпропетровські міські теплові мережі» Дніпропетровської міської ради, КП «Теплоенерго» Дніпропетровської міської ради, ТОВ «Мелітопольські теплові мережі», ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль», ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль», ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Криворізька ТЕС», ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС», КП БМР «Білоцерківтепломережа», ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», КП «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради, КП «Теплопостачання міста Одеси», КП «Харківські теплові мережі», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», ЛКП «Залізничнетеплоенерго», КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради, ПАТ «Черкаське хімволокно», ТОВ фірмі «ТехНова», ПАТ «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів), ТОВ «Краматорськтеплоенерго», КП Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія», МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», КП «Південно-Західні тепломережі» (м. Хмельницький)», ПАТ «Центренерго» (Трипільська ТЕС), КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго», ЛМКП «Львівтеплоенерго», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам'янець-Подільський), ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт», ПАТ «Центренерго» (Вуглегірська ТЕС), ПАТ «Центренерго» (Зміївська ТЕС), ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», ПАТ «Київенерго», Концерну «Міські теплові мережі» (м. Запоріжжя), КПТМ «Криворіжтепломережа», ТОВ «Сумитеплоенерго» оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_13/pr_13-2018.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 12 лютого 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Magdalina@nerc.gov.ua , контактна особа: Магдаліна-Кисляченко Аліна Станіславівна, тел. (044) 207-19-27. 

 

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» відбудеться 15 лютого 2018 року о 16:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за адресою: вул. Смоленська 19, каб. 123, м. Київ, 03057.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 12 лютого 2017 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою : Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул.. Смоленська, 19, м . Київ, 03057; e-mail: Magdalina@nerc.gov.ua .


[повернутись]