Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 21.10.2020 19:03


    Регулятор на захисті прав споживачів

Сьогодні Регулятор на своєму засіданні прийняв рішення щодо покладання штрафних санкцій на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

Підставою перевірки ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» є приєднання до електромереж заяви більше сотні споживачів щодо обов’язку ліцензіата надавати замовнику послугу з приєднання у строки, встановлені договором про приєднання.

 

За результатами перевірки НКРЕКП на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» було накладено штраф у розмірі 510 000 гривень за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення ліцензійних умов.

 

Також під час перевірки було встановлено, що 30 замовників послуг з приєднання були приєднанні до мереж ОСР з порушенням термінів визначеним чинним законодавством. А також більше 40 замовників було повідомлено про збільшення строку надання послуги з приєднання без документального підтвердження причина, які стали підставою для збільшення строку.

 

Закликаємо споживачів у разі виявляння порушень їхніх законних прав, звертатися з письмовим зверненням щодо проведення відповідної перевірки.