Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись]

День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора:29.12.2018

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

21.12.2018                   № 2035

 

Про підписання Додаткової угоди до Договору про субкредитування обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» у межах Угоди про позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури»

 

Відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Схвалити Додаткову угоду про внесення змін до Договору про субкредитування між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Кіровоградською обласною радою, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та обласним комунальним виробничим підприємством «Дніпро-Кіровоград» від «20» листопада 2014 року № 13010-05/97 щодо приведення обсягів погашення основної суми субкредиту до фактичних обсягів вибірки.

2. Уповноважити Голову НКРЕКП Кривенко О.О. підписати зазначену Додаткову угоду про внесення змін до Договору про субкредитування.

 

Голова НКРЕКП                                              О.Кривенко

[повернутись]