Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись]

День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора:10.01.2018

 

ОБҐРУНТУВАННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПОСТАНОВИ 

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

27.12.2017                   № 1468

 

Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності)

 

Відповідно до статті 6 Закону України «Про ринок електричної енергії», статей 6 та 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з 01 січня 2019 року, але не раніше ніж через два місяці з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр», та вводиться в дію з 01 липня 2019 року, крім глави 1 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), яка вводиться в дію з 01 квітня 2019 року.

 

Голова НКРЕКП                                              Д.Вовк

 

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) див. тут.

 

Офіційно опубліковано в газеті „Урядовий кур’єр”, 20.06.2018, № 115

 

[повернутись]